Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg elmentek mosdóba hová...

Amíg elmentek mosdóba hová teszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 08:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
A kicsit a kiságyba vagy a pihenőszékbe tettem (ő nyugodt baba volt), a nagyot magamra kötöttem annó (ő meg sírós baba volt).
2023. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Kiságy, járóka.

A mosdóba biztos nem viszem be semmilyen formában.

2023. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Kiságy,etetőszék.
2023. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Kiságy, vagy a babaszobában a földre. Panel, a padló nem hideg, a babaszoba teljesen bababiztos volt. Mászó korában is ott hagytam, nem tudott kijönni.
2023. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A védőnő szerint felelőtlen anya vagyok,amiért leteszem addig a játszószőnyegre (másfél cm szivacs) amíg elmegyek mosdóba vagy a mosógépet bepakolom.
2023. máj. 16. 08:38
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
A védőnőd egy barom.
2023. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%

Egyet kell értsek a 6-os válaszolóval!

Ne pisilni egész nap vagy mi? Hogy gondolta mégis kivitelezni?

Magamra kötve se vinném be. Minden nap takarítom a mosdót de egy csecsemő/kisbaba akkor sem oda való

2023. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Az ágyába, vagy a földre, játszószőnyegre. Én veszélyesebbnek látom a két-három hónapos gyerekkel az ölemben s...et törölni, de egyre gyakrabban olvasom hogy szinte már ez a normális, mert nem szabad sírni hagyni. Hát ha kell, akkor kell, igyekszem. Majd egyszer megbocsátja felnőttként, vagy kidumálja a kanapén a pszichológusnak, nem tudom.
2023. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Játszószőnyeg, kiságy, pihenőszék (bekötve), autós hordozóban viszem magammal. Nagyjából ezek voltak. A másodiknál amíg nagyon pici volt, nem hagyhattam a földön, mert a nagy is kicsi volt még és nem lehetett őket felügyelet nélkül együtt hagyni.
2023. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%

Én is volt hogy bevittem mert nem tudtam mit tenni, nem akartam éhezni hagyni. De amikor ő végzett az apja kivitte, nem vele töröltem sgget.


Egyébként hacsak nem éles tárgyakkal, nyitott dugóhelyekkel, instabil tárgyakkal van tele a lakás, szoba ahol van, akkor nem hiszem hogy felelőtlenség lenne.

2023. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!