Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg elmentek mosdóba hová...

Amíg elmentek mosdóba hová teszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 08:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
61%

Vittem magammal. Jobb esetben etetőszékben, rosszabb esetben ha épp rajtam aludt akkor magamra csatolva.

Nem gondolom, hogy baj lenne elszaladni wc-re amíg a gyerek biztonságba helyezve a másik szobában van, csak az enyém nem bírta ki és ahogy látta hogy kimegyek vagy csak simán nem voltam a látóterében már sikítva sírt.

Most 9 hónapos már néha sikerül kimennem úgy hogy épp eljátszik és nem veszi észre.

2023. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Kiságy,játszószőnyeg, néha pihenőszék. Mennyi baromsagit tudnak vedőnők kitalalni..
2023. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk 10 hónapos. Ha több időre megyek én berakom az etetőszékbe addig bekötve játékokkal vagy a babakocsiba bekötve. Ha csak gyors wc,akkor újabban itt hagyom a játékaival,de megmondom őszintén olyankor nekem bennem van a félsz picit.:\ Amúgy utánam jön addig mire végzek igazából és bababiztos a szoba,ahol hagyom, de van például szekrény,mindenhova felhúzza magát már, most már ügyes nem esik el,de van 1-1 pillanat amikor felhúzza magát és olyan kis esetlenül lép oldalra,eldől. Megtanult lecsücsülni így,de van egy két ritka pillanat amikor durván elvágódik és általában nem a habszivacsos részen,hanem a padlón(pl. ma). Tudom,paramami vagyok :D De bennem ilyenkor az motoszkál,hogy pont akkor fog akkorát esni,hogy baj lesz és még csak nem is látom,hogy hogy esett el,hova ütötte be magát. Napközbe a kiságyba pedig ha beteszem,hiába van rácsvédő is,meg le van engedve a kiságy teljesen,felmászik a pelenkázós fa részen a tenyerével és mivel még magas a teteje neki ahogy felkapaszkodna rá borul be mindenhova,olyan koppanások vannak sokszor. :\ Azóta oda se merem amúgy a wc idejére,mert messze van a szobája a wc helyiségtől,így még csak nem is hallanám,ha gond volna,azelőtt betettem addig amúgy simán. Járókán gondolkozom,hogy érdemes-e vajon. Pihenőszék már nem opció, hiába kötöttem be mászott ki,felborulna,nem használjuk.

Válaszom off is,meg egyben kérdés is,hogy túlgondolom nagyon? :D

2023. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici kisagy,pihenőszék,játszőszőnyeg a földön. Most lesz 5 hónapos,rendesen még nem kúszik de ilyen kukacmozgásszerűt csinál illetve egy hóbapja már a hátaról is hasra fordul, így teljesen bababiztos a terep ahova leteszem a jászószőnyeget. Van már két nagyobb sosem vittem egyiküket sem a wcbe, amíg lassabban kúsznak másznak simán a jatszószőnyegen hagytam, gyorsabb voltam,mint Ők, később mikor már felálltak is akkor babakarámban,ott abszolút biztonságos volt alul habtapi ha elesik sem lesz semmi baja.
2023. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
78%

"A védőnő szerint felelőtlen anya vagyok,amiért leteszem addig a játszószőnyegre"

Ok, esetleg vigyek be magamnak bilit...? Nehogy "sérüljön a lelke", mert kb. egy percig nem látja az anyját...?

Vagy ő ezek szerint órákig trónol, hogy nem lehet addig letenni a gyereket?

2023. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%

"De most komolyan inkább vigyem be oda? Azért az intimszféra maradjon már meg szerintem. Főleg,hogy kisfiú"


Nem kell bevinned oda, de az érveid kissé wtf kategória.

Miféle intimszféra? A tested "növesztette". Ha nem is hüvelyi úton szülted, vagy nem szoptattad, akkor is bőven intimszférán belül volt már.

2023. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogyha most hozzászokik,hogy bejöjjön velem,akkor majd,ha 3-4 éves lesz is be fog. Azért ilyen szinten nem kellene a gyerekkel kapcsolódni szerintem,hogy még kakilni se lehet elmenni nélküle. Ezt a személyes teret jó lenne meghagyni.
2023. máj. 16. 11:55
 28/34 anonim ***** válasza:
Csináld úgy ahogy érzed, hogy nektek jó lesz. Van aki így csinálja van aki úgy, ezt a válaszokból is láthatod.
2023. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Játszószőnyeg, pihenőszék, hinta. De legtöbbször a játszószőnyegen hagyom, bababiztos a lakás, 4,5 hónapos a kisfiam.
2023. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
32%

"akkor majd,ha 3-4 éves lesz is be fog. "


Atya-gatya miféle katasztrófa is lenne az! ;)

Csak szólok, hogy azok a kiskrapekok "molesztálják" 99 %-ban a kislányokat az óvodában, hogy mutassák meg magukat, akiknek ilyen prűd szüleik vannak.

2023. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!