Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg elmentek mosdóba hová...

Amíg elmentek mosdóba hová teszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 08:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó azért, mert az ember nem viszi be a gyereket a wcbe még nem prűd...ekkora baromságot meg amit írtál...magánszféra mindenkinek jár,a gyereknek is..
2023. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Kiságyba, utazóágyba, járókába raktam. Később persze volt, hogy úgyis jött utánam, amikor már ezek sem voltak akadályok. Utána meg persze megtanulta, amikor már nem félt egyedül, hogy akkor is megvagyok.

Egyébként nálunk ez sosem volt ciki, hogy látjuk egymást, főleg, hogy gyerekkoromban egyben volt a vécé a fürdővel négyünkre... de hát az ember csak jobban tud egyedül, nyugalomban koncentrálni :D És nem hiszem, ennyitől sérül a gyerek, az már a ló túlsó oldalára esés, ha ettől valakinek még ettől is bűntudata van.

2023. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Lezuhanyozni is úgy szoktam, hogy a játszószőnyegen hagyom. Ott elvan 20 percig is, én 5 perc alatt végzek.

Persze még csak 3 hónapos lesz, nem változtat helyet. Ha majd igen, akkor kiágyba rakom majd.

2023. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok prűd,de se az én családomban, se a férjem családjában nem volt ez szokás. Mégsem molesztáltam a kisfiúkat az oviban...😂😂😂 Innen is csókoltatlak a véleményedért.
2023. máj. 16. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!