Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg elmentek mosdóba hová...

Amíg elmentek mosdóba hová teszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 08:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
5 hónapos, minden bababiztos,mivel elkezdett kúszni. A nappaliban és a gyerekszobában abszolút semmi veszély nincs számára. A védőnő azt mondta felelőtlen vagyok,mert tilos magára hagyni egy percre is. De most komolyan inkább vigyem be oda? Azért az intimszféra maradjon már meg szerintem. Főleg,hogy kisfiú és nem vagyok a magamutogatás híve egyébként sem.
2023. máj. 16. 09:26
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
Én nem a magamutogatás miatt nem vinnem be.(5 honaposrop beszélünk,nem 5 évestől)inkább a szagok miatt,még úgy egyáltalán ..a wc az wc.ne kusszon a gyerek a wecebe
2023. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy a kiságyban, vagy a pihenő székben vagy a földön játszószőnyegen hagytam addig mindkét gyereket. Túl sok opció nincs, nagyjából ennyi.
2023. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint a korábbiak. Kiságyban, szőnyegen a földön. Amikor a nagy is itt van, akkor viszem magammal a kicsit, mert egy másik válaszolóhoz hasonlóan itt sem teljesen békés a viszony, és nem lehet őket együtt felügyelet nélkül hagyni, a kiságyba meg utána mászik. Ha emiatt felelőtlen vagyok... Én vállalom. Amíg nem fél órára mész a mosdóba, addig az a pár perc bele kell, hogy férjen. Később majd magától is megy utánad, legalább addig élvezd ki az egyedüllétet.

(Amúgy nem azért, de 5 hónaposan még totál mindegy, hogy fiú vagy lány, ugyanazon a lyukon jött ki, annál intimebb közelségből meg vécézés közben sem lát)

2023. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%

Első gyerek, ugye? Majd megszokod, hogy nem kell mindent mondani. Én is úgy csináltam, ahogy te, játszószőnyeg. Bár nekem ezért nem szólt. Amúgy másért se. Jó fej a védőnőnk. De vannak azok a helyzetek, amikor nem kell részletezni dolgokat. Pl “Akkor tojást még nem eszik?!” “Nem”

Ha nem lehet baj, amíg átlépsz a másik helységbe, akkor tedd úgy. Ha nem érti meg a védőnő, akkor mondd, hogy a kiságyba szoktad tenni. Kész.

2023. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
43%

6 hónapos. Leteszem a földre mert még nem mászik. Ha mászik majd viszem magammal, tiszta a fürdő padlója, mivel rendszeresen gőzölöm.

Amúgy sokszor hordozom napközben háton, van, hogy rám van kötve úgy megyünk.

2023. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
51%
Ja igen, védőnőnek azt mondjuk, amit hallani akar 😅 első számú alapszabály. Amilyen képzést amúgy kapnak szegények, némelyiknek gyereke sincs, rájuk kell hagyni. Ettől független minden tiszteletem az övék, de normális családok valljuk be nem szorulnak védőnőre ma már mikor minden fent van a neten.
2023. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Rácsos kiságy, járóka.
2023. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes védőnőd van. Én nem viszem magammal a wc-re már, de mióta kúszik, szabadon jár-kel a lakásban (egy-két szoba van, ahova nem engedem be, csukva tartjuk az ajtót). Szóval amúgy sincs folyton szem előtt, bár általában hallom, hogy matat valamit. Pár perc után megkeresem, ha nem ad "életjelet".


Ami a wc-t illeti, picike wc-nk van, résnyire nyitva hagyom az ajtót, és ha be akarna mászni, a lábammal kinn tartom+rászólok, hogy nem szabad. De ott lehet, láthat engem.

2023. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
35%
Pont ezt akartam kérdezni, hogy mennyi idős, mászik-e már. Ha újszülött lenne, simán otthagynám a szőnyegen. De mozgásképes babát, hiába bababiztos, nem hagynék így egyedül ekkora területen. Ha be tudod csukni a szobájába, ahol tényleg de tényleg semmi veszélyforrás nincs, akkor oké. Az meg, hogy kisfiú, semmit nem számít, 5 hónaposan nem fog sokkot kapni egy punci látványától :D
2023. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!