Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókát vagy babakarámot jobb...

Járókát vagy babakarámot jobb választani? Milyen szempontokat vegyünk figyelembe a vásárlásnál? Hogy tudnám biztonságosan ott hagyni a szobában kis időre (mosdó, főzéskor 1-1 alkalommal)?

Figyelt kérdés

Mászik már a kicsi. Korábban elvolt a szobai nagy szőnyegen a játékaival arra a pár percre, amíg ott kellett hagynom. Pár napja viszont szeretne jobban felfedezni, ami érthető. Konvektor, a kandalló (ezt nem használjuk, sosem volt befűtve benne) és a kis éjjeli lámpa (éjjeli kelésnél használom, hogy ne a csillár égjen, hanem csak egy kis fény legyen) érdekli a legjobban.

Nem akarom nagyon korlátozni a szabad mozgásfejlődésében, viszont saját épsége érdekében is pár percre jó lenne biztonságban a szobában hagyni. Természetesen csak a tényleg szükséges alkalmakkor használnám rövid időre.



2023. máj. 16. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utazoagyba tettem a kisebbiket. Az elsonel vettunk babakaramot, rendes fem, jo nagy helyet le tudtam vele valasztani, de csak par honapig tudtuk hasznalni, utana mar ki akart jonni, ugyhogy eladtam. Annyit nem ert nekem, amennyibe kerult.
2023. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Járóka. Olyan, amit ha utaztok is tudsz használni, vagy kertben például. Osszecsukhato, amit könnyebb ide-oda rakosgatni.
2023. máj. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!