Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babával utaznátok...

Két hetes babával utaznátok 80km-t?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm, aki két

hete szült császármetszéssel, szeretne elmenni a hugáékhoz. Ott is aludna a babával. Ott van egy 9 éves és egy 2 éves gyermek. Én azt mondtam, hogy nem mennék még , majd csak 6 hetes kora után. De nem tetszett neki. Bár nekem még nincs gyerekem... Ti mennétek?


2023. máj. 26. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nem.
2023. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ilyen jól érzi már magát,menjen. Nekem nem ment volna.
2023. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a gyerek 20 napos koràban kellett mennem egèsz napra. Orszàg màsik vègèbôl nagykövetsegre. Utólag csodàlkozom, hogy volt ilyenre merszem. Hüvelyi szülésem volt, sèrülès nélkül.
2023. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
2 héttel császár után örültem,hogy lyuk van a sejhajamon,nemhogy utazgassak. De ő tudja.
2023. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Képtelen voltam rá még sokkal később is. De nekem a gyerek miatt se ment volna kellett idő míg kitapasztaltuk egymást.

De lehet neki nem első gyerek és tudja mit bír.

2023. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

O dolga. De azert azt tudni kell, hogyha sokat pattog a gyermekagy alatt, akkor elegge megno a kockazata a mehsullyedesnek pl.

Hiaba erzi jol magat az ember, ez a 6 het nem veletlenul ennyi. 6 het alatt huzodik vissza a meh, gyogyul be a placenta helye, ami egy nagy seb, zarul be a mehszaj.

Ilyenkor pihenni kene, mar amennyire egy baba vagy esetleg tobb gyermek mellett lehet.

De fontos lenne, tenyleg.

2023. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi utaztunk ennyit két és fél hetes gyerekkel (temetésre), nem volt semmi gond.
2023. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem. De nem csak a távolság miatt nem
2023. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy nem mennék a helyébe. Addig mig nincs semmi gond, nem tudja az ember elképzelni milyen az amikor rohan egy gyerekkel, és a percek óráknak tünnek mire elér a kórházhoz. Idegen közegben(nem a családodra értem) ha baj van (ne legyen) egy ilyen pici gyerekkel maga a rémálom. Nálunk 6 hónapos volt a legnagyobb mikor baj volt és 35 perc vezetésre voltam a Heim Páltól. Én vezettem és óráknak tünt.
2023. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
80km az semmi, egy óra autózás.
2023. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!