Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a komfort...

Hogyan szoktassam le a komfortszopiról?

Figyelt kérdés

Adott az 1 hónapos kislányom, aki nagyon keményen biocuminak néz és egész nap a mellemen csüngene (és csüng is, mert jelenleg jobb ötletem aligha).. Szóval gyakorlatilag egész nap cicizget, néha eszik is, de ha elveszem akkor ordít. Visszaadom, szív párat, jön a komfortszopi, elveszem, ordít.

Így is szokott elaludni, máshogy nem is hajlandó, max még a babakocsiban.

Hogyan szedjem le erről, mert se éjjelem se nappalom? Szeretném ha 3 óránként enne és lenne benne valami rend .. :(

Köszönöm :(



2023. máj. 31. 13:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekvállalás előtt utána kellett volna nézni mindennek ami a babával kapcsolatos.szegeny gyerek azt se tudja,hogy a világon van,csak te kellesz neki te meg itt hisztizel,hogy rajtad lóg egész nap
2023. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
82%

#18

Pedig ez bizony normális dolog, jónapot kívánok, ez ezzel jár! És amúgy sincs két egyforma gyerek. Próbáld hordozni magadon kendővel, úgy valószínűleg meglenne rajtad szopi nélkül is (bár sokaknak úgy is megy a szoptatás).

2023. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%

Ez a 6 hetes növekedési ugrás és DE ez NORMÁLIS. Bizony az anyatejet olyan szinten meg tudja emészteni,hogy képes napokig nem kakilni, mert kB mindent felhasznál a teste. Az én mellem is első hónapban ázott( főleg ha sokat aludt és nem szopizta ki a fölös tejet),ez bizony az elején fáj,begyulladt főleg ha túl sok tejet termel a melled. Erre megoldás hogy szopi előtt fürdővel vagy melegítő párnával felmelegíted a melled picit lefejsz hogy ne löveljen sugárban a tej,szoptatás után pedig borogatod egy kiklopfolt saláta levéllel vagy vmi más hideg dologgal.

Ez ilyen és a babád pont azt csinálja amit ekkor kell és nagyon nem kövér, eddigre meg kell már duplázni a születési súlyát aranyom... nagyon el vagy tévedve. Keresd fel a dacebookon a szoptatástámogatás kérdezz-felelek csoportot.

2023. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
#23 Megduplázni a születési súlyát hat hetesen? Azt fél évesen kell, nem?
2023. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
66%
Anyatejes babák sokkal jobban tudnak hízni,ez normális.
2023. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
39%

Te komolyan egy 4 hetes babáról várod,hogy rendszert vigyen az eletebe?

Anyukám elárulom neked,hogy a fiam 13 hónapos,de rendszeres napi rutinunk kb négy hónapja van csak.

Hiába mutatják a könyvek,a tévé,az internet,hogy egy gyereknek hogy kell viselkednie csecsemő korában,az a gyakorlatban marhára nem úgy van.

2023. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
24# Nekem is ez tűnt fel az aranyomnál.:) Képbe van.
2023. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Duplazni fel éves korára kell...van amelyik baba hamarabb duplaz(fiam 4,5 hónaposan már duplázott)de semmiképpen nem hat hetes korára kell duplaznia kedves #23
2023. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Ki írta, hogy 6 hetes a gyerek?

1 hónapos, az 4 hét, csak szólok.

Amúgy nem tudom, hol olvastad hogy 6 hetesen meg kell dupláznia a súlyát de elég nagy gond lenne ha ez így lenne. 😳

Nagyon félrement itt valami amúgy a sok ősanya között. Nyilván nem fix napirendet szeretnék a kisbabámmal, hanem azt, hogy EGYEN és ALUDJON rendesen, mert bizony látom hogy rohadtul nem piheni ki magát így, hogy cicin bólintgat be percekre és igen, még mindig fontos lenne, hogy én mint az édesanyja ne érezzem úgy magam, mint egy felmosórongy.

Kíváncsi vagyok az itteni sok megmondó közül hányan szoptatták a gyereket 24/7.

2023. máj. 31. 21:38
 30/46 anonim ***** válasza:
37%

Én például majdnem 3 hónapos koráig.hidd el túléltem.

Olyan beteg voltam,hogy felkelni nem tudtam,sírtam a laztól,a férjem is velem,a gyereket meg egyik mellől a másikra kellett raknom egész nap.szo szerint a nap 24 orajabol kb kettőt nem volt mellen.

26 voltam.

2023. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!