Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszitek státuszra/oltá...

Hogyan veszitek státuszra/oltásra/tanácsadásra a kicsit,ha az pont a déli alvás idején van?

Figyelt kérdés

Napi 1 alvásnál?

Eddig nem volt gond, a fiam aludt 2x nap közben, és a délelőtti alvásból 11 körül ébredt. A tanácsadó pedig mindig 11-13 óráig van nálunk.

De most beállt a napi 1 alvásra. Ami azt jelenti, hogy 11-11:30 körül alszik el, és alszik kb.fél 3-ig.

Jövő héten 12:20-ra van időpontunk. (1 hónapra előre adnak mindig.)

Ilyen esetben ti hogy csináljátok? Hogy altatjátok?


2023. jún. 10. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok,ha menni kell menni kell,alszik később, nálunk is nehéz időpontot adnia,nem tudja minden baba alvásidejéhez igazítani sajnos nálunk. Egy ideig tornára is jártunk,ami zsúfolásig volt és az egyetlen szabad hely pont alvásidőben volt minden héten. Nem tudtam mit csinálni,ez van,sajnos. Olyankor borult a nap picit,aludt később,behozta.
2023. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindig alvásidőre jöttek ki az időpontok. Nem foglalkoztam vele, elindultam aztán vagy bealszik vagy nem. Sokszor nyűgös volt, párszor végigordította de akkor se tudok vele mit csinálni. Az a nap napirend szempontból el lett cseszve de ennyi. Itt heti 1nap 2óra van a státusz/oltás dolgokra így más időpontot se kérhettem.
2023. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elaltatnám a szokásos időben. Ha menni kell ébresztő, gondolom nem alussza végig míg autóba últetitek de hátha visszaalszik még az autóban is de ha nem, max délután nyűgösebb lesz, nem tudtok mit csinálni :/


Nekünk nephrológia volt egész délelőttös program havi 1x 1 éves korig és hát bőven 2x aludt még a fiam, gondolhatod.. volt mikor azért vittünk babakocsit, hogy ha el tud aludni benne míg várunk akkor legalább nem kell ébren lennie egész délelőtt de muszáj volt járni, mit csináltunk volna..

2023. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem.

13:00 -kor már aludni szokott, az oltásra 13:45-re kaptunk időpontot.

Ha 2-3 havonta történik egy ilyen malőr az orvos miatt, semmi baja nem lesz a gyereknek.

Nem rakatom át az időpontot, mert semmi garancia nincs rá, hogy pont aznap nem épp teljesen máshogy fog aludni, mint szokott.

2023. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár úgy is elvittem,hogy aludt, és ott ébredt fel
2023. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!