Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babája...

Van itt olyan akinek a babája nem szerette a hordozókendőt, de idővel mégis megszerette/elfogadta?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 08:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Ja olyan nincs, hogy nem szereti de van 🤣🤣 hordozásnáci nénik.

Gyerekemnek semmi baja (nincs sem feszes izomzat, sem izomtónus gyengrség stb), családban van hordozási tanácsadó és többször próbáltam több eszközzel, apa is, màr nagymama is, a hordozási tanácsadó is.

Manduca, Liliputi, rugalmas kendők, meitai stb. 5 hónapos koráig semmi!de semmi nem működött csak ha kézben volt amúgy ordított a hordozási eszközökben. Még babakocsi sem! Idegrendszeri éretlenség nem állt fenn. Átaludta az éjszakát.


Aztán egyszer 180 fokos fordulat és bumm azóta hordozóval megyünk mindenhova. Háton hordozva. Babakocsi csak sportüléssel műkődik. Elfogadtam, ő ilyen. Volt jó pár marha szar hónapunk, de túléltük.

2023. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte az én lányom sem szerette, nem is nagyon erőltettem. Később muszáj volt, mert nem tudtam megoldani a két kutyánk sétáltatását máshogy, és valahogy megszokta.
2023. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem utálta a rugalmasat is a baby tai-t is, aztán 5 hósan kipróbaltuk a csatosat es nagyon szereti.
2023. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Hetes vagyok. Úgy értem, ahogy már előttem is írták, ezért nem fejtettem ki. Feszes vagy bármi más vaja van, amit látatlanban nem lehet megmondani. Esetleg nem jön be neki a hordozó. A fiamnak kb a 20.(legdrágább...)jött be, minden másban ordított. Minden gyereknek más jön be.Aki nagyon utánajárt, olyannal még nem találkoztam, aki nem találta volna meg az okát/megfelelő hordozót. Persze ez nem 5-6 hordozó kipróbálását jelenti, hanem többet.
2023. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Második gyerekemmel pedig az volt, hogy itthon tényleg semelyik hordozóban nem volt meg. Viszont a nagyot ki kellett vinnem, futnom kellett utána, a babakocsi nem volt opció. Így lesz ami lesz alapon kint kénytelen voltam magamra kötni. Megdöbbenésemre egy hangja nem volt soha kint, sőt egyből elaludt. Rájöttem, hogy bent hiába van rajta kevés ruha, egyszerűen melege volt rajtam. Ilyenekre értettem, hogy olyan nincs, hogy nem szereti, hanem oka van. Ezer oka lehet és minden gyereknél más, sokszor sok idő rájönni.
2023. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!