Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babája...

Van itt olyan akinek a babája nem szerette a hordozókendőt, de idővel mégis megszerette/elfogadta?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem utalta...konkretan akarhogy igazgattuk,uvoltott benne.

Mikor nagyobb lett olyan 4-5 honapos akkor valtottunk kendorol ergonomikus hordozora.

Azt se szerette ha sokaig volt benne,de olyan fel orat kb kibirt legalabb amig pl bevasaroltam gyorsan .

2023. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőszülött lányom ki nem állhatta, később se szerette meg, alapvetően azt sem ha ölelve nyunyurgatva volt.

A babakocsit imádta.

Nekem szenzorosak a gyermekeim, én ennek tudom be a miértjét.

2023. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekem sem szereti, nagy ritkán voltak el benne rövid ideig.
2023. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon piciként sírt benne, így szoktattam szépen. Pár percig volt rajtam, utána kb a 3. alkalomnál rájött hogy nagyon klassz anyán lenni, nagyon jól érezte magát szerette utána 😁
2023. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Mindig van kézzelfogható oka annak, ha nem szereti egy baba.

Lányom izomtónuszavar miatt nem bírta. Sok gyógytorna után, mikor már "csatos-korban" volt, akkor szerette. Babakocsiban jól elvolt.

2023. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként ki pontozgatja a válaszokat?! 🤣
2023. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Olyan nincs, hogy nem szereti. Pontosabban van, de annak oka van.
2023. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
7, és ha tudja az okát, akkor megszereti hirtelen?
2023. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le, szamomra csak a 7-es valasz hasztalan. #7 kifejtenéd mire gondolsz?
2023. jún. 24. 10:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Én újszülött kortól próbáltam, kiderült, hogy akkor még túl korán is van ehhez. 6 hetesen kezdte megszeretni, amikor már nem nyeklett nyaklott benne annyira, de az is inkább egy folyamat volt. Utána annyira szerette, hogy házon kívül csak abban volt hajlandó lenni, babakocsiban nem.
2023. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!