Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bennem van a hiba, ha felhábor...

Bennem van a hiba, ha felháborít, amikor látom, hogy egy szülő a babakocsit tolva cigizik?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 10:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

A másik dolog: ok, hogy valaki így keres megnyugvást, de ezt nem tartom egy fenntartható életstratégiának. És legkevésbé sem jó példának a gyerek felé, hogy megküzdjön a stresszel.

Én még nem nagyon láttam dohányost, aki megáll egy szállnál, ami megnyugtatja, és kész, több nem kell.

2023. jún. 27. 11:23
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem alapból a dohányzással van bajom
2023. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
26%
Miért hogy kell megkűzdeni a stresszel? Van valami titkos recept ami mindenkinek beválik?
2023. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
Engem még az is megdöbbent, amikor terhes nőt látok cigizni!!
2023. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk lehet szívni hevített dohányterméket, ugyanúgy lenyugszol tőle, de legalább nincs füstje, csak egy kevés dohánypára. Szerencsére kezd átszokni a középosztály is rá, talán pár év és már csak a legalja fogja szívni a bűzrudat.
2023. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#13: nincs titkos recept, ami mindenkinek beválik, de ha van több módszer (többek közt sport, relaxálás, belehelyezkedés a másik helyzetébe, művészi alkotás stb.), akkor elsőként kiszűrném a kontraproduktív eszközöket, amelyek nem csak az egészséget károsítják, de függőséget is okoznak, ergo a megoldás eszközéből könnyen a probléma forrásává válnak.
2023. jún. 27. 11:29
 17/34 anonim ***** válasza:
80%

Én nem háborodom fel, mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja.

A gyereket sajnálom.

2023. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
67%

Nincs benned hiba, kérdező!


Az lenne a normális, ha mindenki belátná, hogy a passzív dohányzás káros a gyerekre és lemondana a dohányzásról. Nem beszélve arról, hogy jelentős pénz maradna nemdohányzóként a családi kasszában, amit költhetne hasznosabb dolgokra is. De nyilván nem mindenki tud vagy akar egészségesen élni.

Csak akkor nem kéne gyereket vállalni és tönkre tenni.

2023. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%

En nem haborodok fel rajta,mert en is dohanyzom,de szemely szerint soha nem tolnam a kocsot cigivel a kezemben

Sőt utcan sem gyujtok ra soha.csak es kizarolag itthon szivom.

2023. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%

Én is láncdohányos szülők mellett nőttem fel. Sosem gyújtottam rá, ki sem próbáltam, mert meggyűlöltem, (ahogy az alkoholt is de ez most nem kérdés).

Nem háborít fel, sajnálom az ilyen gyerekeket,de nem szólok be senkinek, mindenkinek joga van dohányozni akár a gyereke mellett is.

Engem általában véve zavar ha valaki az utcán dohányzik ha én is érzem. Amúgy már van sok alternatíva e-cigi, iqos ami másokat egyáltalán nem vagy sokkal kevésbé zavarna,de sokan nem élnek ezzel. Az árakat nem tudom de szerintem hamar megtérül egy ilyen kütyü.

2023. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!