Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bennem van a hiba, ha felhábor...

Bennem van a hiba, ha felháborít, amikor látom, hogy egy szülő a babakocsit tolva cigizik?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 10:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2023. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Engem meg az háborít fel, amikor ismeretlenek beleugatnak más életébe
2023. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#2: ez eléggé messze van a beugatástól.

Egyébként az is beugatás lenne, ha "csak" ütné a gyerekét előtted?

2023. jún. 27. 11:04
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki másképp van beállítva. Én pl dohányzom, most kövezzetek meg nyugodtan. Viszont a gyerekemnek magasan a legjobb a kötődése velem, sokkal szociálisabb és kedvesebb azoknál akit ismerek. Nem fújom rá a füstöt, nem hirdetem hogy dohányzom, általában kerülöm hogy meglássák, pont emiatt az itelkezés miatt. Amiatt dohányzom mert sokszor érzem hogy pfú most vagy szétordítom mindenki fejét vagy elszívok egy cigit. Az utóbbit választom, és mondhatnánk hogy egyik következik a másikból, de nem, volt hogy nem cigiztem és nem oldotta meg a problémát. Amúgy nem lehet tudni sose hogy az anya miért cigizik, és ez legyen mindenkinek a magánügye. Te csak annyit tehetsz hogy te nem cigizel, ha nem akarsz vagy undorodsz tőle, de ha valaki cigizik akkor nem kell rögtön vetni a keresztet, nem bántja ezzel a gyereket, nem veri, nem abuzálja. Lehet olyan mint én, ezen levezeti a feszkót hogy ne a gyereken vezesse le.
2023. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a baj hogy dohányzik egy anyuka. De ne a babakocsit tolva cigizzen. Ki lehet bírni azt az 1-2 órát, amíg lennvan az ember. Undorító.
2023. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
5 mi van ha a gyerek amúgy egész nap üvölt, a babakocsiban tolva nyugszik meg, es az anya már kis van mint a sezlony rugó, ez az egy nyugija van hogy tolja a babakocsit ami szintén nem épp pihentető minden esetben, végre elaludt a gyerek és rágyújt egy szálra? Hát egészségére, lehet az a napja fénypontja, valami ami végre róla szól és az ő kedvéért van.
2023. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%
Le lehet pontozni, de én 8s baromira elírélem a gyerek melletti füstölést. Akarva akaratlanul is ezt tanulja el, a füstről nem is beszélve.
2023. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#4: én a gyerek melletti dohányzásról beszéltem, nem arról magában, hogy valaki dohányzik.


Másoknak: bocsánat, hogy "ítélkezem", de én dohányzó apa mellett nőttem fel, aki személyes sértésnek vette, amikor a kezem a szám elé tettem, mert már nem bírtam a tömör füstöt gyerekként sem. De ez az én problémám.

2023. jún. 27. 11:20
 9/34 anonim ***** válasza:
55%
Akkor gondolom az sem gond, ha egy idegen odaáll a gyereked mellé a babakocsihoz és elszív ott egy cigit. Vagy mások nem mérgezhetik, csak anyuka? Én is dohányzom, de soha nem gyújtottam rá a babakocsit tolva, sem a gyerekem közelében, mert egyszerűen nem egészséges. És nekem fontosabb a gyerekem, mint a saját káros szenvedélyem azonnali kielégítése.
2023. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%
A dohányos szülő egy igénytelen alfaja az, amelyik a gyereke fejére szórja a hamut kb. Amúgy nem háborít fel, csak gusztustalannak tartom.
2023. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!