Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlottabb anyukák, inkább...

Gyakorlottabb anyukák, inkább hordozókendő vagy tegyük le az újszülöttet ha “elvan”?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy minél több közelség kell a picinek, testi kontakt stb., de érdekelne a ti véleményetek is tapasztalat alapján, hogy jobb e az valóban ha folyamatosan rajtad van, vagy érdemes hagyni (ha egyáltalán elvan) őt egyedül is?
2023. júl. 15. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha elvan a kisagyban en hagynam ott békén őt

Ha siros es nincs el akkor kötnem magamra .

2023. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
A mozgásfejlődés szempontjából muszáj letenni néha.
2023. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Ez hülyeség. Ha ennyire elkapatod később még wcre se fogsz tudni menni nélküle. Legyen el, nem kell 0-24 ben a nyakadba akasztani.
2023. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvan egyedül, én sem erőltetném, hadd mozogjon szabadon.

Főleg ebben a melegben...

2023. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, felesleges, hogy állandóan rajtad legyen, főleg ha szépen elvan magában. Nem lenne elkapatva, de ha nem igényli, had legyen szabadon, mozogjon. Neked is sokkal könnyebb így.
2023. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon sokat használjuk a kendőt kb. 3 hónapos korától. Ha ellenne magában, akkor nem használtam volna ennyit, hagynám játszani, felfedezni, mozogni.

Viszont nálunk ez nem így volt,így jó szolgálatot tett a kendő.

Arra is jó ha a baba utálja a babakocsit és el szeretnél menni valahova

2023. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Én rengeteget hordoztam, mert nem volt el, az első évét kis túlzással a hátamon töltötte. Én simán leraktam volna, ha ott nem sír, így viszont tudtam tenni a dolgom.

Egy évesen így is megtanult járni, és folyamatosan fejlődött a mozgása, szóval ez nem ezen múlik. És nem maradt ennyire anyás, ezen se kell izgulni, most már sokkal érdekesebb az összes bizbasz a földön, mint én, nem kell hordozni. Ha elvan a földön én otthagynám, de a hordozástól se lesz semmi baja.

2023. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamat 3 hetes korától hordoztam. De ha elvolt ,nem kötöttem magamra!
2023. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvan magában a földön is, akkor nem venném fel. Fedezzen fel, ismerkedjen a külvilággal, majd jelzi, ha szüksége van a közelségedre. A babák nem arról híresek, hogy nem szólnak ha anyahiányuk van :D

Mondjuk attól még nem lesz "elkapatva" ha sokat van rajtad, ez nem így működik szerencsére.

2023. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha elvolt, hagytam. Ha nem, akkor hordoztam. A hordozás nem hátráltatja a mozgásfejlődést, és a gyereket nem lehet felkapatni sem.
2023. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!