Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emeleti lakásban élő járni...

Emeleti lakásban élő járni tudó babák anyukái! Mit csináltatok az ablakokkal meg az erkélyajtóval?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy mit? Zárva van....
2010. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted hogy mit csinálunk vele...ahogy az első válaszoló mondta be van zárva!
2010. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Erkélyajtót sosem nyitjuk ki, eszembe sincs, mióta baba van. Az ablakokat pedig bukóra nyitjuk, csak akkor tárjuk ki teljesen, ha már alszik.

Nincsenek szekrények/bútorok az ablakok előtt, hogy fel tudjon mászni valahogy és ki tudjon esni.

2010. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért már bennem is felmerült, hogy mit kezdjek az erkélyajtóval azon túl, hogy zárva van. Hiszen a kicsim hamarosan járni tanul. Mi van, ha az üveges erkélyajtó előtt botladozik éppen??? Mi most azt tervezzük, hogy valamilyen rácsot szerelünk az alsó részre, nem szeretném, hogy "beleessen" az üvegbe.

Egyébként erkélyajtó zárva, ablakok pedig lánccal kiakasztva szellőztetéskor (nálunk nem bukós, hanem középen forognak). Így ha később oda is tudna valamit húzni az ablakhoz, nem nyílna tovább.

Persze az odafigyelés nagyon fontos.

2010. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne tegyél semmilyen fotelt, ágyat az ablak alá, ha kitárod.

tartsátok csukva őket, bukóra lehet állítani.

2010. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kiengedtem a fiamat az erkélyre, ott kint semmi nincs, amire fel tudna állni, és lemértem, hogy alul kifér-e. Mivel nagyon keskeny a rés, esélye sincs kicsúszni, így jött ment folyamatosan a szoba és az erkély között, én meg olvastam addig az erkélyajtóban ülve:)

A kedvencem az volt, amikor lehasalt, és onnan nézte a forgalmat, a résen keresztül:)

Amióta hűvös van, csak akkor nyitok ajtót, ha fel van öltözve, nehogy megfázzon, ha kimegy.

2010. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak azért kérdezem,mert bárki jön hozzánk vendégségbe,azonnal elkezd hűledezni,hogy zárat kell majd szerelnetek az erkélyajtóra és berácsozni az ablakokat.Én nem szeretném berácsozni őket.Nálunk még nincs kicserélve az ablak,ezért nem bukik.Hogy értitek h be van zárva az erkélyajtó?Kulccsal v csak a kilincsével?
2010. okt. 14. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs kulcsos zár az erkélyajtón, úgyhogy csak kilinccsel. (Az viszont magasan van, úgyhogy csak 5-6 éves gyerek érné el.)
2010. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!