Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáknál milyen lázmérőt...

Kisbabáknál milyen lázmérőt ajánlanátok, ami bevált és pontosan mér?

Figyelt kérdés

Van több fajta: babáknak kifejezetten a rugalmas végű digitális (fenékbe dugós méréshez, ami jelenleg a hazai ajánlás), aztán az érintős fül, homlok, ami meg kényelmesebb, de több olyat olvasok itt közben, hogy az többeknek pontatlan.


Tudom, mindnekinek más vált be: amire ti esküsztök tudnátok kicsi babánál, markát-típust ajánlani?



2023. júl. 23. 21:27
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


(Egyébként emiatt ne essetek már a másiknak, ebben a topikba valahogy ez mindig sikerül, pedig csak egyszerűen kinek ez, kinek az vált be, nem kell személyeskedni szerintem, persze ti dolgotok :D)


Azért is tettem fel a kérdést, mert előtte ezt a cikket olvasgattam, ebben van egy

Lázmérőösszehasonlító-táblázat is:

[link]


Annyi, hogy a válaszokból a hagyományos digi mellett a fülhőmérős tűnik a válaszok alapján biztosabbnak, a homlok nem győzött meg a válaszok alapján .

2023. júl. 25. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!