Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáknál milyen lázmérőt...

Kisbabáknál milyen lázmérőt ajánlanátok, ami bevált és pontosan mér?

Figyelt kérdés

Van több fajta: babáknak kifejezetten a rugalmas végű digitális (fenékbe dugós méréshez, ami jelenleg a hazai ajánlás), aztán az érintős fül, homlok, ami meg kényelmesebb, de több olyat olvasok itt közben, hogy az többeknek pontatlan.


Tudom, mindnekinek más vált be: amire ti esküsztök tudnátok kicsi babánál, markát-típust ajánlani?



2023. júl. 23. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Mi fülhőmérőt használunk. Valóban pontatlan, de arra tökéletes, hogy eldöntsük, hogy van-e láza vagy hogy nagyon magas-e a láza.
2023. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk van a rugalmas végű fenékbe dugós lázmérőnk is és az amit csak oda kell tenni közel a homlokához, felénk pisztolyos lázmérőnek hívjàk, de lehet te is arra gondolsz. Mindkettő pontatlan. Azt hittem a fenékbe dugós jó lesz, de az is össze vissza mér. Pont ma pontam a férjemnek, hogy veszek azt a régi hagyományos higanyos lázmérőt, ezeket meg kidobom az ablakon 😀
2023. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

3 éves koráig fenékben mértük (extrém beteges autista lánynak).

Azóta új mérővel természetesen, szájban mérem neki (az egész család ott méri,mert gyors és pontos).


Van homlok, fül mérő is, de hülyeséget mér. Ott áll a szekrényben.

2023. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért ilyen ócskák ezek a mai digitális mérők. Nekem van egy, ami 20+ éves, digitális és tökéletesen mér.


Ami a legközelebb áll hozzá, azt a Rossmannban vettem, fehér-sötétkék, és sajnos azon a polcon volt, ahol a szezonális cuccok vannak. Megpróbálok rákeresni neked.

2023. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Digitális lázmérőt gyógyszertárban vegyél! Ami ott van,az mind jó'
2023. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt homlokra tehető ilyen lap. Aszerint változik a színe hogy milyen a hőmérséklete.
2023. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Digitális lázmérő, hónaljban mértem mindig. Nem vagyok a híve a fenékben mérős módszernek. Kúpot is csak akkor használtam, mikor a szájon át adható lázcsillapító nem volt hatásos.
2023. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Rektálisan mérem, számomra az a legmegbízhatóbb eredmény. Az ott mért értékből vonok le 0.5 fokot. Omron márkájú digitális lázmérőt használok.

Van érintésmentes is, azt éjjel szoktam, hogy ne kelljen azért felébreszteni a babát, hogy tudjam a közelítő értéket.

2023. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

Vicces ez a "nem vagyok híve a..."

Mintha azon múlna a hatékonyság, hogy ki miben hisz. 😂

2023. júl. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmas vegu digitalis, nekunk mindig pontos volt.
2023. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!