Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A grízzel mi a baj? Azt miért...

A grízzel mi a baj? Azt miért nem lehet adni egy éves kor alatt?

Figyelt kérdés
A tejpép mennyivel jobb?
2010. okt. 15. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ezt én még nem halottam hogy nem lehet adni! Én adtam már a 7hónapos lányomnak,sőt tejben főztem és semmi baja.
2010. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
legalább 3 kérdésben/válaszban olvastam egy oldalon 30 percen belül. én sem értem, hisz a glutént is be kell vezetni 4-7 hónapos kor között.
2010. okt. 15. 23:41
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyik: De látom már, hogy a normális választ adókat lepontozzák, úgyhogy tudod mit?! Nyugodtan adjál neki amit akarsz! Tehéntejet, grízt, sőt! Adjál neki töltött káposztát, meg lecsót, mert 30 éve volt aki rögtön azzal kezdte a hozzátáplálást és az akkori baba most "csak" pollenallergiás.

Biztos nem lesz semmi gond, hallgass nyugodtan arra, akire csak jól esik!

2010. okt. 15. 23:43
 4/13 A kérdező kommentje:

másik: Vacsi: Tejpépek milupások

Tejberizs,természetesen tápszerrel

Dokim ma mondta, hogy 1 év alatt tilos a dara!!!


Délutánonként már néha "kunyerál" kenyérdarabokat kis sonkával, párizsival ,sütinkből!


a harmadikat nem találom...

2010. okt. 15. 23:45
 5/13 anonim ***** válasza:

hülyeség, hogy nem lehet adni. Akkor a hipp nem árulna 6 hónapos kortól darás jó éjt papit.

Mielőtt valaki írná, hogy a darából kivonnak valamit, akkor arra a válaszom, hogy nem lehet (pék vagyok. A dara az dara, abból kivonni nem lehet semmit)

2010. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok. Én ezektől falra tudnék mászni! Az én lányom már rendszeresen belekóstol a mi ételünkbe. Nem is tudnám megtenni hogy ne adjak neki,mert kinézi a szánkból. Nagyon szereti a kenyeret is.
2010. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem értettem, hogy párizsit adhat az anyuka, de darát nem? Sokkal természetesebb a gríz, mint a párizsi, amibe a hentesfiúk fene se tudja, mit tesznek bele, miközben készül... Sok felnőtt se enné azt meg.


Szerintem is baromság, hogy nem szabad grízt adni.

2010. okt. 15. 23:53
 8/13 anonim ***** válasza:
A gluténnal együtt be lehet vezetni simán szerintem. Kb 8 hós korban már biztosan de sztem előtte is. Az az igazság hogy ugye az orvostudomány mindig elér egy szintre és mindig rájön hogy ami régen jó volt az most miért nem. Igazából én mindent betartottam 6 hós koráig csak szopi volt, utána csak gyümik, zöldségek, stb. De megmondom őszintén hogy biztos vagyok benne h semmi baja nem lett volna ha picit előbb kóstoltatok mindent, mert koráébban még jobban vevők az izekre és nekünk eleinte nagyon nehezen ment. A tehéntejet fontosnak tartom 1 éves koráig betartani. De lám az unokahúgom kb 2 hós kora óta feles tejet kap és semmi baja, mondjuk igaz hogy 1 éves létére 17 kg. :S
2010. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Az agyamra megy ez a mania a korral es a kajakkal. Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha nem a nagykonyvben leirtakhoz mereven ragaszkodo anyukaktol kerunk etrendet. Az teny, hogy sokminden nem olyan a mai bolti termekek kozul, mint amit 25 eve az en anyukam adott nekem (a kertbol frissen szedve, tehenbol frissen fejve, stb.), de az is teny, hogy a betegsegek ugyanugy elofordulnak anyatejes, tapszeres es tehentejen felnott embereknel is.
2010. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet grízt adni 6 hótól. Csak nem tehéntejből készített tejbegrízt. Rizstejből készíthetsz neki bátran. Én 6 hós kora óta adom neki.
2010. okt. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!