Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok születése után mikor...

Babátok születése után mikor kezdtetek el újra szépen öltözni, sminkelni stb? Úgy értem, hogy időtök is volt ezekre, nem kutyafuttában üvöltő gyerek mellett.

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viselem, hogy nem tudok úgy adni magamra, nincs idő a háztartásra, stb. Ne gondold önzőségnek, de rossz egy állandó árnyékot látni egész nap.
2023. szept. 22. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Lett volna erre időm,csak kedvem nem nagyon volt(öltözesre volt,a sminkrol beszélek most)

Nemrég lendültem bele a sminkelésbe újra.

17 hónapos a fiam.

2023. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

A kényelmes nem lehet szép? És a sminkmentes arc se?

Visszanézve a képeket: mindenféle cicoma nélkül is jól néztem ki pár hetes gyerek mellett is. Pedig sokat éjszakáztunk.

Most 10 évvel később sokkal szarabbul festek.

2023. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon minimális, egyszerű sminkem volt a baba előtt is, azt születése óta is mindig megcsinálom, ha elmegyek itthonról.

Az öltözködésem is hasonló a terhesség előttihez, annyi különbséggel, hogy magassarkút nem hordok, mert a babakocsit mondjuk lépcsőn fel-le vonszolni még lapossarkúban is szenvedés. És mivel lassan járni kezd a kisfiam, így ez egy darabig így marad valószínűleg még egy ideig :)

2023. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem sminkeltem a baba születése előtt sem,max egy kis szemspiralt használtam.

Azt meg fel tudtam dobni két perc alatt ha kellett.(nem nagyon volt rá szükség )és mit értesz a szép öltözködésben?

Én világ életemben farmert hordtam,szoknyát és elegánsan csak alkalmakkor.

Lehet valaki szép farmerban is.

Itthon jó a melegítő,ha mentünk illetve megyek valahova farmert veszek, pólót,pulcsit.

Magassarkút nem is hordok,lapos elegáns cipőket inkább,meg edzocipot.

Én így érzem jól magam,meghat nem is lenne kellemes magassarkuban tipegni a totyogom után 😅

2023. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
baba előtt is csak szempillaspirált használtam, ritkán tusvonal, inkább ha mentünk valahová. a szempillaspirált használom ha megyünk valahova (ide értem a sétát is). csinosan alkalmakra oltoztem csak, hetkoznapokra farmer+póló.. most is igy oltozom, itthon melegítő/ biciklis rövidnaci.. ha sétálni megyünk csak a környékre, nem mindig öltözök át arra a fél órára, hanem megyek itthoniban..
2023. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
5 évvel.😁
2023. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Csak ha elmegyünk itthonról, de akkor sem mindig.

Attól függ, hogy van-e rá idő.


Gyerek előtt elképzelhetetlen volt számomra a smink nélküli fej.

Már anyaként simán elmegyek így itthonról.

És nem, nem gondolom, hogy ez igénytelenség, inkább az nem volt normális, hogy smink nélkül nem léptem utcára.

2023. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
A baba előtt is sminkeltem magam, tini korom óta minden nap. Akkor sminkeltem először amikor jöttünk haza a kórházból.
2023. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
A gyerek semmin nem változtatott
2023. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Sosem sminkeltem, és öltözködésben mindig a praktikusságra adtam, farmer-póló-ing-pulcsi-sportcipő. Néha néha magassarkú.


Mióta megszületett a kisfiam azóta vettem egy csomó csinos ruhát :D


A háztartás sosem szaladt, és most sem szalad. Nem patika rend van, de nincsenek mosatlan edények a konyhában, nem dzsuvás a fürdőszoba, ha koszos az ablak lepucolom. Este elpakoljuk a játékokat, így másnap újra lehet szétszórni mindent :)


Hajat is tudok festeni. Eddig akkor csináltam amikor aludt, most meg el kúszik-mászik a fürdőszobában meg a lakásban amíg festem, vágom a hajam.

2023. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!