Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Burultál már fel babakocsival?

Burultál már fel babakocsival?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelne a típusa.
2010. okt. 18. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
mi az a "burultál"?
2010. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki borult is fel, az csak egy házi barkácsolású kocsival lehetett. Ezek úgy vannak kitalálva, hogy ne boruljanak. Képzeld milyen pereket akasztanának állandóan a cégek nyakába, ha a babakocsik, csak úgy felborulnának.
2010. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát hacsak el nem ütnek vagy nem jár erre egy Katrina hurrikán. azonkivül nem igen borulsz fel hacsak nem magad akarod felboritani.
2010. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Soha.

3 gyerekes

Graco és Bergon kocsink volt.

2010. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem 1x felborult, de mindkétszer az én hibámból.

Először úgy állítottuk le egy kapualjban (a csöngetéshez egy lépést arrébb kellett menni), hogy az első két kereke már fent volt egy 8-10 centis lépcsőn. A lányom meg hátra dőlt.

A második esetben két gyerekemmel sétáltam. A nagynak meg kellett igazítanom a nadrágját, a kisebbik lányomat a babakocsival meg nem fékeztem be erre a pár másodpercre, viszont az út lejtett picit, és egy domboldal felé gurult a kocsi, ahol előre borult (lányom arccal a földnek).

Az ijedtségen kívül egyik esetben sem történt baj hála Istennek. Sőt másodjára meg is lepődtem, hogy a kicsim szinte nem is sírt, talán még mókásnak is találta...


A kocsi egy igen könnyű (5,5 kilós) sport kocsi, és ezektől a balesetektől - ami végül is nem a kocsi hibája -, nagyon szeretjük.

Azóta jobban odafigyelek, és befékezem szinte minden megállásnál, mert a szél is odébb tudja görgetni...

2010. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nem volt,de olyan igen,h mindennek a közepén kiesett a kereke a vadonásújnak,mint kiderült,rosszul lett összeszerelve a boltban,ahonnan vettük.
2010. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ma majdnem! Beakadt az első kereke egy mélyedésbe, ahogy toltam volna át a lámpánál. Nagyon mérges voltam, Szegeden a járdák nagyon rossz állapotban vannak. Az üzlezekbe sem lehet bejutni nagyon sok helyen 2-3 lépcső van. PC 682
2010. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor a miénk szervízvben volt, kaptunk egy kölcsön kocsit, aminek a kereszt merevítője kettétört. Nagyon vacak állapotban volt már előtte is.

[link]

2010. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En meg nem boritottam fel a kocsinkat, de 2 baratnom is majdnem kiboritotta a lanyomat.

Hegyekben lakunk es minden fele lejtenek a jardak.

Az elso kocsinkal nem is volt baj (graco quattro), de 7 honap utan kitort a kereke seta kozben :S

szerencsere a ferjem velunk volt....bementunk az elso boltba es vettunk egy kocsit (urban detour) es ez aztan nem erre a terepre valo.3 kereku csoda jargany...megy mint a villam, de nem olyan stabil, mint a 100 tonnas graco volt.

2010. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi nem borultunk, ellenben csak úgy csukódott már össze a kocsi...

Jackpool kocsi(én utálom, a férjem vette), ült benne a fiunk, és egyszer csak ahogy lapra csukódik összecsuklott... semmi baja nem lett a kicsinek, de nagyon meglepődtünk, mert jól nyitottuk ki, minden a helyére kattant, azóta se fordult ilyen elő. Amúgy ritka nehéz összecsukni.

Borulni ezzel csak akkor lehet, ha beakad a kereke, vagy ha a gyerek ugrál rajta:)

2010. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!