Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szinte alig sír a babám,...

Szinte alig sír a babám, elronthattam valahogy, lesz lenyomata ennek a jövőben?

Figyelt kérdés
Mások azt mondják hogy milyen szerencsés vagyok hogy alig sír, de egy kicsit aggódom. Elronthattam valmit, vagy ez egy teljesen normális dolog? Reggel felkel, fekszik amíg be nem megyek, rámnéz, mosolyog. Ha éhes, ha bekakilt, bármi, szinte egyszer kétszer sír egy héten. Annyira örülök hogy nem kelt fel az éjszaka közepén, de akkor is... Enneklehet valami lenyomata a jövőben?

2023. okt. 6. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzi magát, mindene megvan, kiegyensúlyozott. Miért sírna?

Az én kisfiam sem sírt, csak kicsit panaszkodott, és már kapta is,

amire szüksége volt.

Persze kivéve, amikor fájt a hasa, torka, foga.

2023. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
51%
Gyerekorvos mit mondd?
2023. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
mennyi idős?
2023. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 babyboom567 ***** válasza:
35%
sosem sírt?
2023. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Sosem sírtam baba koromban. Max ha már nagyon éhes voltam, de az sem az ordítós sírás.

Köszönöm jól vagyok, azóta be sem áll a szám 🤣 vagy milyen lenyomatra gondolsz?

2023. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha odafigyelsz rà, korai èhsegjelekre megeteted, időben pelenkàzod, nem fàj semmije, nem viseli meg a fàradtsàg, akkor mièrt sìrna?
2023. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nyugodt a kisfiam, lépten-nyomon megjegyzik, hogy milyen nyugis, meg árad róla, hogy kiegyensúlyozott baba.

Pl. most volt beteg, a gyerekorvosi vizsgálaton sem sírt, érdeklődve nézte a dokit, hagyta, hogy megvizsgálja.

Ha valamiért mégis sír, akkor is hamar megnyugtatható.

Valószínűleg a tiédnek is ilyen a habitusa, meg elég jól kitalálod, hogy mit akar.

2023. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló a fiam. Szerintem ez oké. Nyugodt babák. Nálunk csak akkor sír ha éhes azt is azért mert egy kis beles és harcol a hasáért de amúgy egész nap csak vigyorog ha nem tetszik neki valami csak reklomál gügyögve. Teszem hozzá a foga is kint van de nem éjszakáztam vele soha.
2023. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahh nekem a húgom volt ilyen baba. Mai napig halál nyugodt természetű:))
2023. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 3. lett ilyen baba. Most 2,5 hónapos, olyan igazából még nem is sírt. Nagyon nyugodt, boldog baba, állandóan mosolyog. Hé felebred nem sír, csak nézeget vagy elkezd "beszélgetni " ha éhes vagy álmos csak nyöszörög. Ha megijed a tesó hangos kiáltásától akkor is csak lebiggyeszti a száját, de ha megsimizem az arcát egyből megnyugszik. Egyszer kel hajnalban enni, de akkor sem sír, csak hallom hogy mocorog és nyöszörög. Ha fent van bárhová letehetem el nézeget. Persze sokat foglalkozom vele és az első apró jelzésére reagálok. Míg nem volt ilyen gyerekem , nem hittem el, hogy ilyen létezik. Remélem nem fog változni.
2023. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!