Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hónapos babám nem fordul...

4.5 hónapos babám nem fordul át, hogyan tudnék segiteni neki?

Figyelt kérdés
Oldalra megfordul (ha akar) és éjszaka már 2x átfordult hátról hasra.
2023. okt. 11. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell segítened neki, 6 hónaposan kell tudni forogni, van még bőven ideje. Ilyen pici babáknál 1-2 hét alatt is rengeteg fejlődés történhet. Legyen sokat földön kemény felületen (pl játszószőnyegen, habtapin), hasaljon sokat, hogy erősödjenek a hát-és nyakizmai, ennyit tehetsz, aztán szépen rájön majd ő magától.
2023. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Legyen sokat kemèny felületen hason..


Ès legyèl türelmes

2023. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A mién állandóan a hátán feküdt, de úgy hogy kikopott a fején haja. Volt fején hátul egy folt. 😀
2023. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Majd ha itt lesz az ideje fogja csinálni, ne siettesd
2023. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ajánlom a Babatornázda instagram oldalát :)
2023. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Mackogyogytorna konyvet ajanlom, ha otthon szeretned kicsit tornaztatni. Semmi extra, pont arra valo, hogy egyebkent egeszseges fejlodesu babakat kicsit atmozgassunk, artani nem art.


Nincs meg lemaradva egyebkent, de tudom milyen erzes, amikor mar a szulo turelmetlen :D

En is vittem a kisfiamat emiatt gyogytornara, eddig elegge kimaxolja a “kiszabott” idot, mindent kicsit kesobb csinalt, de egyebkent nincsen vele problema, csak tudni szerettem volna en is, hogy allunk.


Nagyjabol olyasmi gyakorlatokat kaptunk otthonra, mint ami a konyvben van :)

2023. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!