Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig mentetek...

Mennyi idős korig mentetek napi szinten sétani a gyerkőccel? És milyen időben nem mentek játszótérre?

Figyelt kérdés
Nyilván az oké, hogy szakadó esőben meg orkán erejű szélben nem, de ha "csak" hideg van?
2023. okt. 23. 06:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Játszótérre sosem jártunk, pedig 3 háznyira van.

Addig sétáltunk minden nap, míg babakocsisak voltak. Mióta tudnak menni, elsétálgatnak, játszanak az udvaron. Az viszont mindennapi program azóta is. Babakocsival az udvaron körbe körbe unalmas lett volna, csak amiatt sétáltam velük.

2023. okt. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 2,5 éves a fiam , és kB 1 éves korától amióta tud járni, délelőtt és délután is megyünk sétálni, vagy udvarra, játszótérre.

Tegnapelőtt pl egesznap esett az eső. Nem nagyon , de azért folyamatosan reggeltől estig. Ugyanúgy kint voltunk. Játszótérről általában fél 7 körül keveredünk haza minden nap hiába van sötét. Ha csak nincs valami nagy vihar, szél stb mi mindig megyünk

Akár kis esőben is.

De rajtunk kívül is mindig vannak kint mások is.

2023. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Közösségbe kerülésig mentünk napi szinten. Nagynál ez 4. Kicsinél 3 év volt. Azóta, hogy dolgozok, akkor se megyünk minden nap, ha otthon vagyok szabin. De egyébként is már úgy kell kirúgdalni őket.

Pedig amikor kicsik voltak, akkor ott toporogtak mindig az ajtóban, hogy mikor megyünk már. :)

Szakadó esőben nem mentünk, csak míg őket védte a babakocsi és jót aludtak a kupola alatt.

Eső után vagy szemerkélőben simán. Softshell overálban a vizes csúszda, hinta se volt akadály.

Hideg? -10 fokban is kimentünk. Én szétfagytam, ő/ők boldogan sétált.

2023. okt. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Azért kíváncsi lennék, miért lettem lepontozva 😅🤣🤦‍♀️

1#

2023. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Minden nap 3x. Mióta tud menni, jön, aztán motor, Most már futóbicikli.

Délelőtt és délután is.

Szakadó esőben gumicsizmát húzunk, és keressük a pocsolyákat, orkán erejű szélben mondjuk lehet bent maradunk de sima hidegben megyünk csak felöltözünk.

3 éves, még sose volt beteg, pedig fél éve bölcsibe jár.

2023. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
2 éves koráig minden nap mentünk sétálni. Volt hogy napi 2szer. Mióta dolgozok sajnos már nem tudunk. De hétvégén azért próbáljuk pótolni. Vagy program van, vagy séta. Ha csak a piacig vagy a boltig is. Szakadó esőben kívül semmi nem állít meg. Játszótérre is már ritkábban tudunk menni, de időjárás szempontjából csak akkor nem megyünk ha csupa víz minden.
2023. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban lakunk, így sétálni nem mindennap mentünk, de ki az udvarra igen, -5 fokig kint is altattam/altatom őket. Mondjuk a nagyobbik 2,5 éves, már igényli a mindennapos motorozás, úgyhogy megyünk sokat, illetve főleg télen megyünk naponta sétálni, mikor az udvaron nem sok mindent lehet csinslni, mert vizes-sáros.


Én is igénylem, nem csak a gyerekek.

2023. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
2,5 éves a gyerek, a játszótér a szemközti telken van, így amíg nem tudott járni, odáig minden nap kimentünk, utána is mindig akadt valami tennivaló amiért el kellett indulni, vásárlás, babaklub, könyvtár vagy csak ámentünk barátokhoz. Azt mondom, hogy most talán heti 1nap amikor sehova nem megyünk csak az udvarig.
2023. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
7.5 éves a lányom. Minden nap megyünk. Iskola után még 1-1.5 órát minimum. Játszótér,roller...Nagyon nagy a mozgásigénye.
2023. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ritkán mentünk ki, kertesházunk van, de még az udvarra sem nagyon jártunk
2023. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!