Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülést az első ülésre...

Gyerekülést az első ülésre kötöttem be, menetirányba szabályos ez így?

Figyelt kérdés
Rendőr nem büntet meg érte?? Az autóm három ajtós, elég nehéz már ki-be bújkálva pakolgatni bele a 12 kg-os kisfiamat.Légzsák nincs! Egyébként látásban nem akadályoz, a gyerkőcnek is nagyon tetszik, hogy mindent lát, amit anya. 0-18kg-os ülés, háttal nem lehet bekötni, csak a bizt.övhöz.
2010. okt. 19. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor visszateszem hátra.
2010. okt. 19. 15:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, hogy pont egy "rendőrnő" bíztat arra, hogy szabálytalankodj...
2010. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is az anyósülésen "hordom" a gyereket, bár ő még pici, és háttal van bekötve. Azért van elöl, hogy tudjak vele beszélgetni, lásson, főleg hosszabb, több órás úton nem maradna el hátul, egyedül.

Az én kocsimban nem lehet kikapcsolni a légzsákot, csak szakszervizben, jegyzőkönyvvel, sok-sok macerával.


Ha akkorát karambolozunk, hogy nyílik a légzsák, akkor már rég rossz, mindegy, elöl ül-e vagy hátul.

Amúgy hivatalosan a legbiztonságosabb hely a jobb hátsó ülés, az anyósé pedig pont hogy a legkevésbé biztonságos (lehet, innen a neve :)).

2010. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!