Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában fogom felhívni a...

Mostanában fogom felhívni a papot időpontért,mert keresztelő lesz. Ha nem ő veszi fel,akkor dicsértessék- kel kell köszönni? Katólikus

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
A "máredog" az roma szóhasználat? Kérdező, ti romák vagytok?
2023. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárki veszi fel a templom telefonját az egyházi dolgozó és egyházon belül mindenki Dicsértessék-el köszönti a másikat. Elvileg a katolikus a katolikusnak is így köszön. Legalábbis nálunk a katolikus iskolában ezt tanították.
2023. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"A "máredog" az roma szóhasználat? "


Szerintem az márpedig akart volna lenni.

2023. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#5 köszi!🙏
2023. nov. 2. 16:37
 15/17 A kérdező kommentje:
Az márpedig akart lenni.Nem vagyunk romák hál isten.De ez most mit számít?
2023. nov. 2. 16:40
 16/17 anonim ***** válasza:
70%

Akkor most elárulok egy titkot: nem KELL a keresztelő. A keresztelőnek akkor van értelme, ha ez nektek egy spirituális, szent esemény. Egyébként képmutatás.

Én sem vagyok megkeresztelve, a férjem sincs, nem volt egyházi esküvőnk, nem hiszünk Istenben. Ebből kifolyólag a gyerekeinket sem kereszteltettük meg. Tudod mi történt? Semmi. Az égvilágon semmi hátrányuk nincs ebből. Majd ha ők úgy döntenek, hogy meg akarnak keresztelkedni, akkor megkeresztelkednek. És majd ők eldöntik, hogy melyik felekezethez akarnak tartozni.

2023. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

2,3,9,16


Engem őszintén meglep a véleményetek, mivel a keresztény egyház kifejezetten üdvözli, ha nem (hívő) keresztények megkeresztelik a gyerekeiket.


Gondolom ti sem vagytok hívő keresztények, ezért nem tudjátok…

2023. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!