Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnő szerint ha 7 hónapos...

Védőnő szerint ha 7 hónapos babám még nem mászik rendesen akkor gyógytorna kell! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,de nem vagyok tapasztalt....!
2010. okt. 19. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. azért ezt nem a védőnő dönti el...inkább konzultálj a gyerekorvossal. de hülyeséget beszél a védőnőd.
2010. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

egyébként fiú és 6 hónaposan volt 10kg,pedig nem duci,a csontjai erősek biztos:-)

ezért is nehezebb neki.

Sajna védőnőt nem lehet cserélni!!!!

2010. okt. 19. 20:25
 13/17 anonim ***** válasza:
már hogy ne lehetne védőnőt cserélni... nem vagy köteles 1 védőnőt elviselni, ha van szabad orvos választás, van szabad védőnő választás is...
2010. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne törödj vele! Hülyeségeket beszél.

nekünk is most helyettes védőnőnk van. Na az is össze vissza beszél. Olyanokat mondott, hogy napokig rágodtam rajta, (nagy a baba- abszolute nem az a gyerekorvos megjegyezte, milyan formás, nyúlánk. Meg olyanokat mondott, hogy adjak neki enni nyugodtan amiket majd csak 10 hónapos korban lehet!!) aztán úgy döntöttem nem törödöm vele, egyik fülemen be, a másikon ki.

Egyébként egy ismerős babája 8és fél hónaposan kezdett mászni, és megdicsérte a gyerekorvosuk, hogy milyen ügyes hogy ilyen korán mászik már.

Az én babám is 7 hónapos múlt és még nem mászik. Négykézlábra áll, hintázik, torja magát hátra, vagy ha előre akar menni, akkor lerakja a mellkasát a földre, lábát kinyujtja-popsiját felemeli és úgy tolja magát előre. majdcsak megindul, de szerinem még bőven időben van.

2010. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták nem lehet védőnőt cserélni:S
2010. okt. 19. 21:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb 9 hónaposan kezdett el mászni, sztem is ez a 7 hónap még nagyon korai, hogy ezt szabja ki a védőnő a végső pontnak... Szerintem egyáltalán nem kell addig még tudnia mászni!!!
2010. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi négyen vagyunk testvérek, közülünk csak a bátyám mászott, 3-an egyáltalán nem másztunk, egy idő után inkább felálltunk, de azt se hét hónaposan. Tudod, ahány védőnő, annyi elmélet.
2010. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!