Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem ébrednek fel...

Tényleg nem ébrednek fel éjjel azok a babák, akik egyedül alszanak el este?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az első válasz a legjobb magyarázat, legalábbis az Én értelmezésem szerint. Ha egy baba/gyermek egyedül alszik el, nem okoz neki gondot visszaaludni, ha netán megébred éjszaka. Kislányommal csak erősíteni tudom a statisztikát, 3 hónapos kora óta egyedül alszik el, most 20 hónapos, és soha nem észlelem, hogy felébredne éjjel (csak olyankor fordult elő, mikor párszor nagyon náthás volt, és nem kapott az orrán levegőt).
2010. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom 20 hós koráig ha megébredt (és nem egyszer, persze a vége felé már ritkábban), akkor cicit kért, minden esetben. aztán hirtelen úgy gondolta, hogy nem fog cicit kérni. van bébiőr, és hallom, hogy ugyanúgy megébred éjjel, mint eddig, csak most már átfordul a msik oldalára, tekereg egyet, és alszik tovább. van hogy közben mondja hogy babi (így hívja magát), van hogy azt mondja api (apa) vagy kiabál egyet hogy anya! de már nem kell hozzá bemenni visszaaltatni. ettől függetlenül tudom, hogy az is felébred, aki egyedül alszik el. a barátnőm kisfia a kiságyban egyedül alszik el már 3 hós kora óta, és ő is megébred, de nem kell odamenni hozzá, alszik tovább.
2010. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!