Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 3-4 hónapos...

Mit csináltok 3-4 hónapos babátokkal? Séta? Játék? Olvasás? Mennyit? Mikor? Hogy tervezitek a napotokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Mi ma éjjel leszünk14 hetesek:) Védőnőnk javasolta, h a nappaliban a járókának emeljük meg a belsejét, és amíg főzök, meg sürgök-forgok, addig "beszélgetünk", szereti a rácsvédőt nézegetni, nagyon színes, és pl. az én régi kemény "Sünöcske sétál" című könyvem ott van, és "kielemzi":)

Szóval kérdésedre válaszolva, a délelőtt inkább alvós, kb. 7-kor, és fél 11-kor van kajcsi. 2ig alvás is van, aztán, ha az idő engedi séta, fél6-6ig alvás pici, akkor kaja, nyünyörgünk, kb. 8tól alvás, és mivel apa munkája így engedi, mi este 10kor fürdünk, aztán utsó evés.

Mivel félig tápszeresek vagyunk:( megpróbáltam (próbálom) mielőbb beállítani az 5 evést, mert dokinénink leszúrt, mert volt, h csak 4szer ettünk...:)

Ja! Bartos Erika: Anna, Peti és Gergőjét szoktuk nézegetni, jó színes, úgy látom érdekli:)

Rengeteget énekelünk, mondókázunk (zenetanár vagyok:), ezt jobban szereti, mint amikor a hangszeremen játszom. Érdekes...

Jó babázást:)!

2010. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi délelőtt reggeli után játszunk, aztán alvás, aztán játék, nézelődés, bármi..sokat foglalkozom vele, igényli is, és őszintén, imádok vele játszani, mert látom, hogy okosodik minden egyes szótól, versikétől:)

Azért próbálom szoktatni, hogy magában is tudjon játszani, de persze semmi sem izgalmasabb, mint anyán, hordozóban együtt pl. mosogatni, felmosni..bármi.

4 hós

2010. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A mi kisfiúnk sem alvós, egyedül játszós baba. Kb. szopizások után tud egyedül ellenni olyan 10-30 percig de egyébként folyamatosan igényli hogy valaki mellette legyen és szórakoztassa ha ő esetleg elvesztette az érdeklődését egy kicsit. Pont ezek miatt szalad a ház. :) és néha necces a főzést megoldani, de én is úgy vagyok vele ahogy egy előttem író is írta hogy ezek a pillanatok egyszeriek és soha vissza nem jönnek, sőt nemsokára elhajt minket ha meg akarjuk puszilni... úgyhogy ki kell használni. :) most éppen gagyarászik magában. :)


3 és fél hós.

2010. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!