Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónap körüli babákkal mentek...

3hónap körüli babákkal mentek sétálni ebben az erős szélben?

Figyelt kérdés
Én voltam a fiammal,jövő héten lesz 3 hónapos,csak kíváncsi vagyok,hogy más is megy e?Nekem levitte a fejem a szél,de Ő nagyokat mosolygott álmában,uh szerintem külön élvezte a szelet.
2010. okt. 21. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jövő héten lesz 3 hónapos a kislányom. Itt Szegeden nem volt nagyon nagy szél,de ha van rajta sapi és meleg cucc(jobb ha orkánszerű)akkor nem lesz baja. Még közben itt a nap is süt, elég nehéz így öltöztetni. :( Megkérdezhetem, hogy hány kilónál tartotok? A lánykám 2 hónaposan volt 6480 gramm.Csak szopik. Azóta nem mertem megmérni. :)
2010. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sétálni ugyan nem vittem,de kimentem vele a teraszra,igaz nem sokáig.Van a fején sapi meg védi a babakocsi is:)
2010. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én kicsikém most 5200g és 1 hónapos kora óta tápszeres,de csak 2180g-al született.Mi pesten lakunk és ezen a héten kezdtem el vele járni a közeli parkba,mert most tették rendbe,addig nem akartam,meg féltem a kullancsoktól.Én az itthoni ruha fölé (body,rugi) adtam egy polár kezes lábast,elég vastag plédet és ráhúztam a babakocsi szélvédőjét,ami a hónaljáig ér kb,meg egy jó vastag sapi+kapucni.Közben nézegettem és végig meleg volt az arca,még a keze is.Kb 1 órája értünk haza és azóta alszik,uh biztos minden ok volt.
2010. okt. 21. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:

mi is most értünk haza, ő még alszik.

én csak esőben nem megyek vele ki, egyébként minden nap 0,5-2 órára.


bő 3hónapos

2010. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és itt is nagyon szépen süt a nap.Ha nem fújna a szél,egédz nap kint lennék vele,csak enni jönnék vele haza,de így mára ennyi volt,mert nekem kicsit megfájdult a fülem.Hátha holnap nem lesz szél,vsak napsütés.
2010. okt. 21. 13:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó-mióta sétáltok ilyen sokat?Én 2 hete szoktam rá hogy rendszeresen 1 órát sétálunk,van,hogy többet,de addig csak fél max.háromnegyed órát mentünk.
2010. okt. 21. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
én is kivittem a babámat, 2,5 hónapos, két órát kint voltunk. rátettem az esővédőt a kocsira, noha süt a nap, viszont jól védett a szél ellen, nem fújt bele a kocsiba. Itt nálunk baromi nagy szél van egyébként.
2010. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Baj,ha én nem tettem rá szerinted?Meleg volt végig az arca.
2010. okt. 21. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nincs baja, nyugi. Amúgy jó megoldás az esővédő.
2010. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!