Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött mellett a háttérben...

Újszülött mellett a háttérben megy a TV?

Figyelt kérdés

Mivel még sokat alszik, párommal sokat vagyunk a babával úgy hárman, hogy a háttérben megy a tv, amíg ő alszik, esetleg néha szoptataskor.



Csak beszélgetős műsor megy, esetleg halkan PS így a játék zenéje szól.


A baba mindig úgy fekszik, hogy a tv a háta mögött van.


Éjjel csend van, ez napközben fordul elő.


Nem szeretném ha sok lenne az inger neki, a beszélgetős műsor azért fér bele nálam, mert mi is rengeteget beszélgetünk mellette amíg alszik.


Mit gondoltok? Ez belefer?



dec. 23. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem hogy árt, fel még nem fogja, és legalább megszokja hogy nincs síri csend
dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem belefér. Nálunk is ment sokszor a háttérben a tévé, például zenét hallgattam, vagy szoptatás közben filmet néztem. Be is csavarodtam volna a síri csendben.
dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Legalább tud aludni akkor is ha zaj van. Sok anyuka ott rontja el hogy síri csend van, és ha csak megmozdul felkel a gyerek.
dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Mi is bekapcsoltuk amíg pici volt, amikor már észrevehetően figyelte, érdekelte akkor kezdtem korlátozni az időt és a műsorokat is megválogattam amiket nézhet.
dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem tudott odafordulni, halkan néztem. Aztán nem. Most 10 hónapos, 1-2 hete kezdtem újra bekapcsolni álló képpel, rádiót hallgatok. Esetleg mondókákat, szigorúan olyat, ami nem mozgóképes.
dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Én azt gondolom ez nem árt. Viszont amikor már értelmesebb a háttérzajnak használt tv nem szerencsés.


Off: Bírom, hogy sokan azt hiszik tényleg csak szoktatás kérdése hogy alszik e zajban a gyerek. Az első 4 hónapban bármit lehetett csinálni mellette, bárki jött, bármelyik kutya igazgatott, telefonálhattam stb, le se tojta. Majd borult minden és a fejem tetejére is állhattam, akkor is ébredt a padló nyekkenésére is…

dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
3-as: ez idegrendszer függvénye, nem pedig szoktatásé...próbálkozhattam volna én az első gyerekemmel akármeddig, minden neszre felkelt csecsemőként. Két hónapon át róttam vele a köröket babakocsival, amiben mondjuk üvöltött nagyrészt, de ha véletlenül el is aludt, akkor az első kutyaugatás vagy autó felkeltette...hidd el nekem, nem én akartam így szoktatni.
dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pont így gondolom én is. Ha már érdekli, nem akarok tv-zni. Köszönöm!
dec. 23. 20:33
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak, teljesen belefér szerintem, ez nem a túl sok inger kategória.
dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Nővéreméknél egész nap, megállás nélkül ment a tv az első pár hónapban, mert az anyós, a nyugdíjas védőnő azt állította, hogy ellenkező esetben mindenre fel fog kelni a baba és mindentől meg fog ijedni alvás közben...


Én nem bírtam megmaradni náluk, de a gyerek tök jól van, már iskolás.

dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!