Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babával hogy lehet...

Anyatejes babával hogy lehet napirendet kialakítani? Nektek milyen napirendetek van?

Figyelt kérdés

jan. 15. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
3 hónapossal még semmilyet.
jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt elnézem sokszor,hogy óránként szopik egy évesen is,random időbe, szerintem később sem lehet nagyon.
jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Akkor lett napirendunk amikor abbahagyta a szopit.10 hónaposan.
jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. :)
jan. 15. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

3 hónaposan az volt a napirend, hogy éjjel mindig visszaaludt, és éjjel-nappal viszonylag pontosan 2 óránként szopott. Egyébként teljesen összevissza mentek a nappali alvásai.


Aztán az alvás nagyjából beállt másfél éves korára, onnantól lett nagyjából napirend.

jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is akkor lett napirend, amikor beállt az alvása napi 2-re, majd 1-re. Addig esélytelen volt bármit is csinálni, és ez szoptatástól független szerintem, ugyan igény szerint szoptatok (szoptattam eddig), de idővel a gyereknek sem annyira buli nonstop cicin lógni. 3 hónaposan mondjuk nem volt még napirend, de nem azért, mert folyton szopizni szeretett volna :D
jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen napirendje nem volt 3 hónaposan. Amikor azt hittem, hogy na mostmár valami kezd alakulni, akkor változott. Szerintem ez anyatejtől független. Legalábbis nálunk biztosan az volt. Nálunk is akkor kezdtek fixnek tűnni a dolgok, amikor beállt a délelőtti és a délutáni alvási időpontja is, de a teljesen fix azóta van, amióta csak egyet alszik.
jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Szia, nekem most 3 hónapos a baba, most kezd valamiféle napirend kialakulni. Ennek semmi köze az etetésekhez, mert én is igény szerint szoptatok, így akkor eszik es annyi ideig, amikor éppen kedve van. Viszont odafigyelek, hogy a dolgok amiket rendszeresen csinálunk, kb ugyanakkor történjenek. Pl a fürdetés az mindig este 7 körül történik. Este negyed 9 körül megyünk be a szobába, kb 9 körül alszik el. Reggel 9- fél 10 körül hozom le a hálószobából, utána bandázunk kb 2 óra hosszát, majd megint alszik egy picit. A délutáni sétákat (mi minden nap megyünk szinte) délután 1 körülre szoktam időzíteni, kb 1 óra hosszat levegőzünk. Utána mikor hazajövünk, szintén játék, mondókázás stb, és fürdés előtt még szokott aludni egyet.


Nagyjából így néz ki egy napunk :)

jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg van köze hozzá. Amíg anyatejes volt semmilyen, kaotikus volt. Amikor megjött sokadjára és attól kezdve nem volt hajlandó elfogadni többet, tápszer mellett sokkal kiszámíthatóbb,tervezhetőbb volt minden. Akkor már ki tudtunk mozdulni is, én sajnos nem tudtam máshol szoptatni,csak itthon. Ugyanezt hallom mástól is.
jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy pont hogy az iszsz-től függ. Nálunk hol fél óránként evett,hol 2,hol 10 percre rá. Amikor tápszeres lett is volt olyan,hogy kért még,de ott valahogy még is beállt egy idő magától, pedig azt is igény szerint csináltam.
jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!