Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babával hogy lehet...

Anyatejes babával hogy lehet napirendet kialakítani? Nektek milyen napirendetek van?

Figyelt kérdés

jan. 15. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amìg pici volt, addig az esti fürdès volt fix. Èjjel kevès fèny mellett szoptattam. Kb 8-10 hònapos koràra àllt be a napi 2 alvàsra. A dèlelőtti alvàsa szinte percre pontosan 11-kor kezdődött, a dèlutani nem mindig ugyanakkor. Kb 2 èvesen a szilard ètkezèsei, alvàsai (1 dèlutàni) voltak fixek, ès hogy mikor megyünk jàtszòhàzba vagy sètàlni.

Csecsemőtől nem èletszerű, hogg ,,időpintra működjön:.

jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok, én úgy szoktam csinálni, hogyha megyünk valahova itthonról, akkor előtte mindig megetetem, es akkor 2 óra hosszat nyugi van, mert a babakocsiban es az autóban is alszik.
jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.5 évig 2 óránként szopott, utána ritkult. 2 évig szoptattam.
jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres és az anyatejes gyerekemmel is 5 hónapos koruk környékén alakult ki jobban a napirend. Addig kb. az esti fürdetés volt csak a fix.
jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk szerencsére már a kórházban is 3 óránként hozták be etetésre, úgyhogy mire hazamentünk, szépen beállt rá, órát lehetett volna hozzá igazítani. Éjszaka persze csak eleinte kelt 3 óránként, utána egyre hosszabbakat aludt.
jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Megy mindenkinek a zöld jelzés.;)

jan. 16. 11:45
 17/17 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom,van ugyan egy napirend (ami nem időponthoz kötött,hanem inkább dolgok egymásutánban) de még mindig nincs olyan,hogy nagyon ki tudnánk mozdulni. Eleve nagyon kint a város szélén (megyeszékhely)lakunk,kocsit hétköznap viszi a férjem, a lányom meg stabilan alszik délelőtt délután egy egy órát,az időpont változó,de kell neki. Ez van. Irigykedem az anyukák rá akik két hónapos baba mellol már kávézókban ucsorognek,de ez van. Ha muszáj menni valahová,csakis délután,ha a délelőtti alvás borul,a jó isten ereje sem elég,hogy estére birjunk vele. Egyébként arra jöttem rá a lassan egy év alatt,hogy nincs olyan,hogy állandó, kiszámítható rendszer. Annyira változik egyik napról a másikra sokszor,hogy lehetetlen követni. Pl az alvása...négy honaposig katasztrófa volt,majd egy nyugisabb időszak jobb úgy kb nyolc hónapos.koraig. aztán megint felborult valami,és azóta egyre rosszabb. Manapság rendre felébred éjjel és az istennek nem akar vissza aludni,játszani akar..amit persze nem engedünk,így mérsékelten ugyan de cry it out van,az én vagy az apja ölében. Engem a napközbeni akvasai tartanak életben mert akkor tudok én is vizszintezni. Aludni riktan sikerül akármilyen fáradt is vagyok. Várom a jobb időket,nem tarthat ez örökké. Egyébként még sokat szopik. Éjszaka többször,napközben egyszer vagy kétszer.
jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!