Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a babátokkal együtt a férjetek idegeire mentek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már éreztem. De ha belegondolok nekem is volt már olyan 19 hónap alatt hogy jó lett volna egyedül kikapcsolódni kicsit mert már az agyamra ment az egész! Imádjuk a lányunkat és egymást is, de mindenkinek lehet rossz napja. Persze ha ezt nem rendszerességgel csinálja a férjed, az enyém szerencsére nem :)
2010. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen,sajna és elég sokszor van ilyen!emiatt sokat is hagy egyedül a kicsivel,inkább elmegy itthonról és talizik a barátaival mintsem,h velünk legyen!ő a hazajövetelt nem kikapcsolódásként éli meg hanem nyügnek
2010. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is egyre gyakrabban érzem ezt nála, hogyan lehet ezen túljutni? Nem okosabb inkább elengedni azt aki lehet már nem akar maradni?
2010. okt. 24. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ezért elhagyni.

Tudomásul kell venni,hogy a férfiaknak is idő kell mire hozzászoknak a gyerekhez.

Nem feltétlen szüléskor kezdődik náluk az ilyen viselkedés,van hogy 1-2 éves babánál sokallnak be.

Adni kell neki egy kis nyugalmat,ha tudsz akkor menj el a nagyiékhoz 1-2 napra.

Én férjemnél is volt 1-2 x hogy leeresztett,de én akkor hagytam pihenni,feltöltődni.

Nehezebben alkalmazkodnk a megváltozott helyzethez mint a nők.

2010. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem,soha.a gyerekemből is csak max egyszer éreztem,hogy sok,de a páromból még sosem.amikor azt éreztem hogy na most ennyi totál ki vagyok,igazából akkor se a gyerek ment az idegemre,csak nála csapódott le.mert igen hisztis vol,és igen később beteg is,én én sem aludtam,és anyám is beszólt,és a minden összejött,így persze hogy a picit csapódott le.de hazajött apa,jol kisírtam magam,felöltem a bringámra és kitekertem magamból a sok hülyeséget.
2010. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó,szerintem te félre értettél valamit,mert nem azt kérdezte a kérdezö,h a babából van-e eleged hanem a babával együtt mentek-e a párod agyára!

kérdezö:nem hiszem,h emiatt el kéne hagyni a párod csak néha tényleg hagyni kell neki is napokat amikor kikapcsol és feltöltödik!nem szokott eljárni barátokkal ide-oda?hátha jót tenne az neki heti pár alkalommal és így hozzátok is több türelme lenne!

2010. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja,tényleg,igazad van tényleg férleértettem.De a válaszom igy is nem.

tudtam hogy a férfinak nem jön magától az apaság érzés,mint nekünk az anyaság,nekik ezt tanulni kell,szépen lassan,de elejétől kezdve befogtam,ő büfiztetett,tisztába tett,játszott,gögyögött,fürdetett.sétált vele ha fájt a hasa.nem erőltettem semmit,várta,kereste mit tud segíteni.igy is meg van a kis szórakozása is hisz el jár foccizni,kisit ilyedten kérdezte mikor megszületett a gyerek hogy

2010. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs elment,szóval megijedt ő majd nem mehet focizni,dehogynem.Szóval szerintem ez pasi függő is,mert a gyerek az övé is,ő is szerette volna,ha a gyerekkel a párod agyára mész,lehet gyerek nélkül is ez lenne.
2010. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még annyit akartam,h mennyi idös a babátok?csak mert ha még nagyon kicsi akkor adj neki idöt,h hozzá szokjon az új helyzethez!egyébként beszéltél vele erröl?neki mi a véleménye a dologról?
2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!