Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy rossz anya vagyok....

Tudom, hogy rossz anya vagyok. De elegem van olykor az egészből?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapos a lombik babám és egyszerűen utálom az anyasàgot . Illetve ez így nem pontos. Utálom azokat a napokat, mikor nem alszik, mikor front van és egész nap nyűgös, bolondul mindenen, bármit csinálok, bármivel nyugtatom csak még jobban belelovalja magát. Nem tudunk vele kimozdulni, max az utcán sétálunk vele, pedig annyi szép hely van a környéken, ahová kocsival, babakocsival el lehetne menni. De a hálószobán kívül nem marad meg sehol. Arról már nem is álmodok, hogy a szüleimhez ellátogassunk, vagy idővel hosszabb kirándulásra menjünk. Nem tudom fog-e ez változni,mert jobb napjain egy édes, gyönyörű kislány, de néha maga a sátán, ha jön pl egy front.

És utálom ezeket a napokat mert pihenni sem lehet tőle éjjel.

Én várok el túl sokat a gyerektől, vagy én vagyok túl türelmetlen és lesz ez jobb is, vagy ez már így marad? Be vagyok "zárva" vele a szobába és semmit nem tudok tőle csinálni. Nem így képzeltem el az anyaságot bevallom.


márc. 9. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
24! Ez jó volt 😄!!!!
márc. 9. 21:31
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekem is ilyen volt. Nem volt vele könnyű 4 éves koráig. Most 6 éves, igaz SnI-s, de sokkal jobb.
márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
32. Kitartást!
márc. 9. 21:40
 34/65 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, merre laksz? Ha a közelben, szívesen dajkálom picit míg te pihensz vagy teszel egy kört hogy kiszellőzz. Persze ingyen.

A gyerekekkel és anyukákkal foglalkozás a hivatásom, tehát nem valami pszichopata vagyok:-D

márc. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
34! Köszönöm, kedves tőled, de a férjemen kívül senkinél nem érzem biztonságban a babát, és míg ilyen kicsi, ki sem adnám a kezeim közül senkinek sem.
márc. 10. 06:38
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 2 hónapos. Te pedig tobzódsz a hormonokban. Ha ez csillapul, te is lehiggadsz. De a hordozással tenyleg érdemes még kísérletezni. Extra hasfájós kisfiammal így tudtam mindenhova eljutni, babakocsiban 2 percig sem maradt meg.
márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
Egyébként miben, milyen kötéssel teszed magadra?
márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
36! Még ilyenkor sem ürültek belőlem a hormonok? Mert én inkább csak feszültséget, meg idegességet érzek ,nem ezt a mindenen sírós dolgot, amit a szülés után két hétig.
márc. 10. 09:09
 39/65 A kérdező kommentje:
37-es! Van egy kék színű rugalmas Liliputi márkájú jó hosszú kendőm. A kötést ne kérdezd, mert YouTuberól néztem meg, hogy kell , de a sötétkék zsebe az befelé van, ez volt számomra a legkönnyebben megtanulható kötési forma, de hogy ennek mi a neve, nem tudom.
márc. 10. 09:12
 40/65 A kérdező kommentje:

"Rugalmas hordozó kendő megkötése- belül zsebes technikával".

Így van fent YouTubeon.

márc. 10. 09:15
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!