Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy rossz anya vagyok....

Tudom, hogy rossz anya vagyok. De elegem van olykor az egészből?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapos a lombik babám és egyszerűen utálom az anyasàgot . Illetve ez így nem pontos. Utálom azokat a napokat, mikor nem alszik, mikor front van és egész nap nyűgös, bolondul mindenen, bármit csinálok, bármivel nyugtatom csak még jobban belelovalja magát. Nem tudunk vele kimozdulni, max az utcán sétálunk vele, pedig annyi szép hely van a környéken, ahová kocsival, babakocsival el lehetne menni. De a hálószobán kívül nem marad meg sehol. Arról már nem is álmodok, hogy a szüleimhez ellátogassunk, vagy idővel hosszabb kirándulásra menjünk. Nem tudom fog-e ez változni,mert jobb napjain egy édes, gyönyörű kislány, de néha maga a sátán, ha jön pl egy front.

És utálom ezeket a napokat mert pihenni sem lehet tőle éjjel.

Én várok el túl sokat a gyerektől, vagy én vagyok túl türelmetlen és lesz ez jobb is, vagy ez már így marad? Be vagyok "zárva" vele a szobába és semmit nem tudok tőle csinálni. Nem így képzeltem el az anyaságot bevallom.


márc. 9. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
91%
Hordozást próbáltad?
márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Egyes, igen! Kb 10 percig marad meg úgy, aztán jön a torka szakadtából üvöltés és ki kell venni a kendőből. Már a karom alig bírja a lassan 5 kilós baba hurcolàsát, mert talán ez az egy mód amit elvisel.
márc. 9. 18:55
 3/65 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezt senki se szereti es mindenki nehezen viseli.

Termeszetesen fog valtozni,nem marad orokke nyugos 2 hos :D

Idovel jobb lesz, de ezt most el kell fogadni, tul kell elni, legyen ez a mantrad. Sokat is varsz meg nem is, mert termeszetesen nem ezt kepzelted el, de masik oldalrol nezve meg csak 2 hos baba, tok termeszetes amit csinal.


Ha tudtok setalni a kornyeken babakocsiban, mar az is kimozdulas, vidd ki akkor tobbet rovidebb idore. Esetleg tedd hasra, hatha jobban elvan, nalunk ez bejott. Illetve otthon meg az adamo hinta egy megvaltas volt nekunk.

márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj de ez nem lesz jobb

Jön majd a has fájos korszak a fogzás,....


Sokkal rosszabb lesz

márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj, de én nem tudom felfogni, hogy mit képzeltek. Épelméjű ember nem igaz, hogy nem tudja, hogy a gyerekek többsége átokrossz és idegesítő. Abban kár reménykedni, hogy pont a tiéd nem lesz az. És még lombikoztál is, tehát hülye módon közdöttél a természet ellen, amikor az - ahogy lenni szokott - okosabb volt nálad.
márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
86%

4-es, szerintem meg nem biztos, hogy rosszabb lesz, csak maskepp nehez. Peldaul en most a szeparacios szorongast a kisfiammal ezerszer konnyebben elem meg, pedig felallni se tudok mellole a foldrol jelenleg siras nelkul, mint az ujszulott korszakot. Az utobbi az nekunk is brutal volt.

De most legalabb mar tok szepen eljatszik egyedul, ha ott ulok mellette, csak fel ne alljak, mert vege a vilagnak. De nekem ez konnyebb mar ezerszer, mint egy 0-24 kezben levo, szopizo,millioszor ebredo, hasfajos kisbabaval.

Most is kel ejszaka, fogzaskor foleg, de mar csak max 2-3 alkalommal. Ujszulottkent 20 percenkent ebredt, vilagomat nem tudtam.

Szoval tenyleg maskepp nehez, de mar szamomra ez egy boldogabb idoszak, mint regen.

márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

5! Kettőnk közül te vagy a hülye véleményem szerint.

Az meg hogy lombikoztam az én dolgom. És nem bántam meg. Ahogy a gyerek születését sem, csak most borzasztó nehezen élem meg.

márc. 9. 19:14
 8/65 A kérdező kommentje:
6-os, én is ebben bízom,hogy ahogy telik az idő, ahogy nyílik az értelme, úgy lesz könnyebb. Talán.
márc. 9. 19:15
 9/65 anonim ***** válasza:
89%

5ös, gyerekgyűlölőként mit keresel a gyerekvállalás rovatban? Bárcsak anyádék gondolkodtak volna így, mielőtt te megszülettél.


Kérdező: próbáld többször a hordozót vagy más fajtát, kell pár alkalom mire megszokja. Nem feszes esetleg? Az is okozhat ingerlékenységet.

márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos! Nagyon pici még, neki az is nagy dolog ha mentek egy kört a háztömb körül. Hidd el néhány hónap és teljesen más problémák lesznek vele, mikor majd járni kezd és be sem tudod hozni az utcáról, jatszorol.
márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!