Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gaz ha masodik baba...

Mennyire gaz ha masodik baba születésé után én nem akarok az első 6 hetben látogatót?

Figyelt kérdés
Elsőnél elég hamar jöttek a nagyszülők, rokonok, volt aki kérdés nélkül állított be és mindig este...anyosom idejott több napra, elment kirándulni, itt hagyta a kutyáját, enni soha se szüleim se párom szülei senki nem hozott nekem se semmi segítség, csak gyereket néztek és kiszolgáltattak magukat. Azóta eltelt két év És azóta se segített soha senki semmiben, csak mi nekik, sőt nem is igazan látogatják az unokát, minden gonddal egyedül vagyok általában. Az első gyerekem igy nagyon nincs hozzájuk szokva főleg h anyósnak kb ez volt utolsó látogatása nálunk...meg az unokája szülinapjára sem jött el hiába hívtuk. Saját szüleim közelebb vannak de ők sincsenek vele összeszokva mert nem volt rá igényük. A fiam elég nehezen alkalmazódik és baromira kizökkentik látogatok, emiatt én most mivel az hogy életében először elmegyek kórházba plusz tesója érkezik hatalmas változás lesz neki és felek igyis sok lesz az újdonság amit nagyon nehezen bír, nem szeretnek ide leginkább senkit az első hetekben. Mindig minden úgy megy nálunk hogy en törődöm másokkal és mások igényeivel tőlem meg azt nem kérdezik meg terhesség alatt hogy vagyok, vagy ha momdom h rosszul akkor sem segít senki semmiben. Ezek után szerintetek önzőség ha megkérem őket szepen hogy várjanak amíg kicsit beáll nálunk a napirend?

márc. 11. 12:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha ennyire nem érdekli őket az unoka, akkor érthető.


Amúgy szerintem gáz, mármint nyilván ott merül ez fel, ahol rideg, szeretetlen a kapcsolat, a szülő-gyerek nem kíváncsi egymásra, csak nem értem, akkor minek egyáltalán tartani a kapcsolatot, ha ilyen sz*r a viszony.

márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, nem célozgatni kell,meg kertelni, hanem nyíltan egyenesen segítséget kérni, ha valami nem megy.


A látogatás ugyan ez. Őszintén tessék megmondani.

márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A te eleted, igy eld, ahogy neked jo, a tobbit sz@rd le.
márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!