Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, amikor épp...

Mit csináltok, amikor épp semmi erőtök, energiátok a kisbabátokat foglalkoztatni?

Figyelt kérdés
márc. 18. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Erőtlenül foglalkoztatom.
márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
berakom a babakocsiba és sétálunk, nekem kevésbé fárasztó mint szórakoztatni
márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal volt egy szörnyű időszak, olyan fél éves kora után, pedig már rég aludt éjszaka, és korán sem kelt.

Napközben semmi sem volt jó. Evés, alvás, zajok, fények, mindennel gondja volt. Délelőtt vödör szám kávé, hogy túléljem amitől este nem tudtam aludni.

Plusz a tesója, aki rám volt tapadva.

De legalább lefogytam, jobban néztem ki, mint terhesség előtt.

márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Lefekszem a földre és mászókázik rajtam. Ha tényleg nagyon gáz a helyzet, akkor ugyanez fedetlen mellekkel.


Baj akkor van, ha közben muszáj valamit megcsinálni. Az mindig kiabálásba torkollik.

márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell nonstop foglalkoztatni.
márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Emlékeztetem magam, hogy én vállaltam ezt, nem ő akart megszületni.
márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Átadom az apjának 🤷ha nincs itthon foglalkozom tovább vele, és várom, hogy hazaérjen a férjem

Vagy elmegyünk sétálni

márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Mi "énekelünk" :D szerintem a szomszéd néni már kivan tőlünk. Egyáltalán nincs jó hangom, a gyerek meg még csak nyivákol utánam, de ami épp eszembe jut, nyomom neki, ő meg utánozza. Közben elmotoszkál valami kicsi játékkal a kezében.
márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Letettem őket a játszószőnyegre olyankor, aztán csak eldőltem melléjük én is. Nem kell non-stop animátorkodni nekik, az önálló játékra is szükségük van, sokat fejlődnek tőle. Amikor már nagyobbacskák voltak és tudtak mászni meg állni, akkor kifejezetten imádtak "megmászni" engem vagy az apjukat, csak annyi dolgom volt, hogy fél kézzel ügyeljek rá, hogy pl ne essenek fejre rólam, a másik kezemmel meg telefonoztam.
márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Kimegyünk az udvarra, előszedek valami új játékot, vagy amit korábban említettek, séta vagy játszótér vagy valami hasonló. A legjobb, amikor beteg vagyok, és ott vitatkozik mellettem a 4 éves és az 1,5 éves, a férjem meg dolgozik. Na, olyankor van az, hogy mesét kapcsolok vagy olvasok nekik vagy valami hasonló. Esetleg előszedek pár színezőt, matricás füzetet, stb, és akkor azzal egy kis ideig elvannak. A duplo esetleg még megment alkalmanként. Amíg kisebbek voltak, addig elég volt a cicit előkapni, sajnos most már nem elég egyiküknek sem, pedig a kicsi még mindig szopizik.

Ha minden kötél szakad és tényleg már zombi vagyok, akkor kb csak hagyom, hogy törjenek-zúzzanak, aztán majd a férjem jön és megnyugtatja őket, addig én kb csak arra figyelek, hogy életben maradjon mindenki.

márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!