Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, amikor épp...

Mit csináltok, amikor épp semmi erőtök, energiátok a kisbabátokat foglalkoztatni?

Figyelt kérdés
márc. 18. 15:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mellettünk nem messze van egy nagy park, én mindenkit felmarkolok és séta. Nagyon ritka, ha ez nem oldja meg a tombolást, mert imádnak kint piszmogni, mindig olyan ruhát kapnak, amit összekoszolhatnak, aztán hagyom, hogy kússzanak a mocsokban, meg összefogdossanak mindent. Ha beteg vagyok, és mondjuk nem tudom ezt fizikailag kivitelezni, és nincs segítség, akkor tv, amíg a férjem dolgozik, vagy "minden mindegy", és azt csinálnak, amit akarnak, csak valahogy túlélünk. De ilyen kb egyszer volt csak, kicsit betegen még simán elviszem őket a parkig.
márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nálunk a séta volt a megoldás olyankor. Nézelődött, aludt, mikor mit. Én meg csak mentem, szívtam a friss levegőt, és élveztem, hogy van egy kis szusszanás.

Most lesz 2 éves, most kicsit nehezebb már. :)

márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12, nekem is két éves a kicsi fiam.

Nekem most hogy könnyebb már vele

Simán elmolyol magának, nem kell a nap 24 órájában lefoglalnom.

Amíg pici volt csak sírt és sírt,meg nyűgös volt, babakocsiban, kendoben egyaránt ordított.

márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
A kérdést sem értem. Mitől ne lenne ereje? Kivéve persze, ha beteg. Amúgy nem kell minden percben a gyereket szórakoztatni.
márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést sem értem. Mitől ne lenne ereje?


Nem minden anya Superwoman, hogy mosolyogva járkál egész nap, és sosem fárad el...

márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
15. Hadd ne kelljen már ünnepelni az életképtelen anyákat. Nem kötelező a gyerek.
márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Menj máshova trollkodni.

Semmi keresnivalod itt, hogy a feszültséget csináld.

márc. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#13 persze, úgy igen, úgy egyértelműen könnyebb már vele,hogy eljátszik sokszor magában. Annyiban nehezebb, hogy ha most nem molyol el magában, és nekem kell szórakoztatni, és épp hulla vagyok, na az úgy kemény tud lenni.

Amíg baba volt, ilyenkor babakocsiba tettem, és kész. Most ezt nem tudnám megcsinálni. :D

márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18, persze, nálunk is vannak matricanapok.

A ma éjjel pl szörnyű is volt, jön a hátsó foga vagy én nem tudom, de egész éjjel nyoszorgott, én meg most olyan vagyok mint a hulla.

Alig bírom magam összeszedni 🤣


#13

márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt mondom, hogy biztos jön a foga. De aztán nem is jön. Vagy legalábbis nem annyira, hogy látható legyen. De a mi éjszakánk is rettenetes volt. Fél óránként nyüszögött, sírt, visított. Sétálni is kellett vele. 😅

Szóval én megértelek, világomat nem tudom. 🤣

márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!