Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázhatott így az 1 hónapos...

Megfázhatott így az 1 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Overálban és sapkában volt a kocsiban, nem ment a fűtés, kb 35 percet utaztunk volna, de végül 1 óra 40 percig tartott az út (sírt, azért izzadt le), plusz még 30 percet a vizes ruhában és sapkában volt, mert nem akartam addig levenni róla amig nem fűtődik fel a szoba, így csak jo melegben öltöztettem át száraz ruhaba + kapott bentre egy sapit. Ekkor láttam, hogy csurom vizes a haja és ugye a teste is. A fejbőre már kicsit elázott szegénynek.


A kocsiból a házba kb 1 perc alatt beértünk, addig a hordozóban volt betakarva + a szél miatt egy textil pelust tettem a hordozóra.


Szerintetek, ha csak vizes ruhában es sapkaban volt sokáig, de csak meleg helyen vettem le róla megfázhatott szegény?



ápr. 2. 14:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor itthoni benti ruhában, sapka nélkül vittük el itthonról kocsival, mégis leizzadt, pedig úgy volt felöltözve, mint én. Én mégsem izzadtam"

Persze, mert te nem vagy belütve egy hordozóba!

Másrészt ezek szerint a gyereked kevésbé bírja a meleget, mint te.

Ezen kívül annyira buta vagy, hogy ha a gyerek vékonyabban öltözve izzad, még jobban becsomagolod, hátha högutát kap. (Ami mellesleg életveszélyes is lehet!)

ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem téli overálban volt, csak egy átmeneti plüssben, én ezt 10 fokban nem tartom túlöltöztetésnek.
ápr. 2. 17:19
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig eleve az, de ha a gyerek agyonizzadja magát, akkor még inkább.
ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem olyan fázós, mint te. A gyereked igényét nézd mindig. Nálunk én iszonyat fázós vagyok, de a lányom meg kevésbé bírja a meleget. Na, ő ha beöltözteted ennyire üvölt és sír, izzad, addig míg nincs lejjebb vetkőztetve. Kérdező, erre figyelj oda azért picit. Előfordul bárkivel, de ebből lesz az, hogy nyáron is kabátba öltözteted majd. Illetve a hordozóba tilos is így beöltöztetni, olvass utána ennek.
ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Oke de pluss overal, rajta egy takaro, mindez hordozoban, ami amugyis jobban melegit, mert korul oleli a babat ugye.

Szoval ez igy sok azert.

ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö: nem tünik fel, hogy MINDENKI, de tényleg az ÖSSZES VÁLASZOLÓ szerint túltöltözteted, ezzel veszélyezteted a gyereket?!?!?!

Ne akard már megmagyarázni, hogy de, TE csináltad jól!

ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

A kiafiam tavaly február elején született és 1 réteg body meg nadrág volt rajta és egy bundás overáll meg egy kissapka amikor haza hoztuk a kórházból. S akárhová vittük, így vittük. A kocsink kint áll az utcán.

2 hónapja volt először egy 3 napig tartó orrfolyása.

ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Jól olvasom? Csurom vizes a gyerek, elázott a fejbőre.

Szerinted mi ez, ha nem túlöltöztetés?

Őszintén, tényleg jóindulatból kérdezem.

Szerinted miért lett vizes a gyerek?

ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj de nagyon szerencsétlen vagy.
ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert izzadt mert sirt🙃😆 jaj. Megfozted a gyereked, ennyi.
ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!