Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor nem tudom ,rossz...

Ilyenkor nem tudom ,rossz anya vagyok,vagy gonosz?

Figyelt kérdés

10 hetes a babám. Általában átalussza az éjszakàt. De vannak éjjelek,mikor arra kelünk, hogy sirdogàl, nyüszörög, de sok esetleg ha nem ugrunk ki az ágyból (még a mi szobánkban alszik egyelőre) egyszerre , az első hüppögés hallatàra, hamar abba is hagyja és alszik tovabb. Gondolom, rosszat álmodhat, vagy ilyesmi,de megnyugtatja magát. Azt hallottam , hogy sok anya itt rontja el,mert ilyenkor ők még alszanak,csak álmukban, álmodàs közben adják ki ezeket a hangokat és sok szülő már ugrik is és kapja ki a gyereket az ágyból, aki amúgy aludna tovább. És tényleg alszik tovább, ha nem zárhatók azzal, hogy kiveszem,mert valami hangot ad ki.

Szerintem nem kell éjjel rögtön felkapni a gyereket, csak ha tutira valami baja van. Szerintetek? Kíváncsi vagyok, hogy más is csinálja -e így, vagy le leszek cseszve, hogy "kinzom" a gyerekem.


ápr. 7. 02:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*ha nem zavarom azzal
ápr. 7. 02:28
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Pont Hogy jól csinálod.

Te is néha felkelsz, de semmi bajod, se szomjas nem vagy sem pisilni nem kell, és alszol tovább. Tényleg sok szülő itt rontja el hogy ha egyet nyoszorog a gyerek már kiis kapják, ezzel felebresztve.

Ha nem sír, nincs baja minek felkelteni? Ha baja van úgyis sír/ordít. 😊

ápr. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ezt te érzed. Valamiért feltetted ezt a kérdést, tehát nem vagy magabiztos abban, hogy tényleg nincs-e ilyenkor semmi baja, szerintem. Nem tudom, mekkora a babád, egy idő után úgyis te érted legjobban a jelzéseit. Én az arany középutat választom most már. Nem kapom ki rogton, de ha csak egyet nyoszorog is ránézek, hogy minden rendben van-e.
ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokaig minden nyekkenesre bementunk a gyerekhez es pont ezzel keltettuk fel. Azota pont igy van, ha nyekereg, nezem a kameran, 10bol 8x visszaalszik. Olyankor nem megyek be. Kevesebbszer is kel igy.
ápr. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez így jól van.

Ha ordít és nem hagyja abba, akkor kell megnyugtatni

Ha csak nyoszorog, visszaalszik akkor felesleges kivenni őt a kiságybol.

ápr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egy cikk ihlette a kérdésem, mert alapból sejtettem, hogy oké, ha így csinálom. De akkor tényleg oké szerintetek is.

3-as! Írtam, hogy 10 hetes.

ápr. 7. 08:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, így okés.

Nem kell nyoszorgesre kikapdosni.

ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sír mr csesztetnéd. A fiam volt hogy sírt is, ki vettem akkor lett csak igazán pipa, ha nem vettem ki csak kicsit simiztam akkor minden rendben volt aludt tovább.
ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8! Nem szoktam "csesztetni".
ápr. 7. 09:29
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod, mert sokszor éberen alszanak a babák. Ilyenkor azzal ébreszti fel az anyuka, ha ekkor kiveszi. Ha tovább nyöszörög, vagy felsír, akkor az valós jelzés.
ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!