Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős gyereket lehet...

Mennyi idős gyereket lehet pár percre egyedül hagyni a kádban?

Figyelt kérdés
Eddig ha csengettek sem mentem ki, ha a lányomat fürdettem. 14 hónapos, szépen ül a kádban, csak eszembe jutott, hogy mikortól lehet egy percre kiszaladni, ha valami adódik.
2011. márc. 4. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

14 hónaposat biztosan nem!Egy pillanat alatt elmerül s megfullad!

Majd,ha lesz 5-6 éves.

2011. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3,5 éves kisfiamat sem merem egyedül hagyni a kádban.
2011. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kora körül már igen.

amíg ilyen pici addig egy fél percre sem.könnyen megvan a baj sajnos.

2011. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

6-7 évesen talán, de még akkor se garantálja semmi, hogy nem nyúl hozzá valamihez.

Annyi ilyen szörnyűséget hallani, hogy csak fél percre rohant ki az anyuka... aztán a gyereknek le kellett amputálni mindkét lábát.

Az ördög sosem alszik.

2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen a lányom fejest ugrott a kádból úgy, hogy mellette álltam. Hát én még egy jó darabig nem merem magára hagyni, az biztos.
2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


a kisfiunk 2,5 éves és egyedül szokott pancsolni. igaz ehhez hozzá tartozik, hogy a fürdőszobánk mérete miatt egy kicsike sarokkádunk van, így attól hogy ugrál nem kell tartanom.minden sarka lekerekített így nem tudja beverni a fejét sehová, víz alá sem tud kerülni, mert ha kinyújtja a lábait szinte vége is a kádnak :) 2-3 percenként benézek hozzá, de szeret így eljátszani. én pedig ez idő alatt elmosogatok, elpakolászok, vacsit készítek.


Ági

2011. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapost még biztos hogy nem!!! Sőt a 2 évesemet sem!

Viszont a majdnem 4 évest már otthagyom úgy, hogy miközben eljátszik a kádban és eltudok mosogatni, de hozzáteszem, hogy a fürdőszobával szemben van a konyha, minden ajtó nyitva, szóval olyan mintha egybe lenne, csak épp 3-4 méterrel arréb vagyok. Semmi veszélyes nincs a kád közelében+ nálunk nagyon messziről jön a meleg víz szóval ha a csapot megnyitja kb 10 perc mire veszélyesen forró lesz, annyi esze már van, hogy nem ugrik ki belőle, de ha így is lenne és ilyesmit tervezne én folyamatosan rálátok. Elcsúszni nem tud, hisz egy jó nagy csúszáságátló van az alján, szóval így nyugodtan tudok mellette mosogatni.:)

2011. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Mennek a zöldek!
2011. márc. 6. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!