Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Mennyire engedit...

Fiús anyukák! Mennyire engeditek a fiatoknak a babázást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiamnak nincs babája érthető okokból... vannak plüss állatai. De egy családi napon volt kirakva a játékok közé egy kékhajú baba, és meg volt érte őrülve. :) Óriási szemekkel nézte, hogy ez meg mi a franc? :))) De csak ezért nem fogok venni neki.
2010. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bénabéla11 válasza:
54%

ha van otthon baba, hadd játszon vele...nem ettől lesz majd ferdehajlamú vagy ilyesmi mire felnő...


és babáztam mikor baba voltam most mégis normális 23éves vagyok...fiú

2010. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivel nincs neki, ezért nem is érdekli. A bölcsibe visznek be a kislányok magukkal babát, de annyira nem izgatja a dolog. Nálunk is vannak plüss állatok, és egy kacsával és egy szarvassal alszik, de ennyi :)
2010. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként az öcsém majdhogynem többet játszott a babáimmal gyerekkorunkban, mint én. Mindig szétszedte őket, mert meg kellett néznie, mi van a fejükben. :) Ja, és persze kiszúrta a szemüket, kitépte a karjukat, lábukat, a hajukat és a szempillájukat, és ehhez hasonlók...
2010. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ezen még nem gondolkoztam(4 hós)...DE! A bátyám barátja anno sokat babázott velem (3 év korkülönbség)...és normális felnőtt lett,feleséggel. :-)
2010. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

én hagynám, szerintem igaza van a fiúnak aki írt, hogy nem ezen múlik hogy majd nagykorára milyen lesz a szexuális beállítotsága

sőt nekem nagyon tetszenek a waldorf babák, és én lehet hogy fogok neki egy ilyet venni, egy fiúbabát

2010. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Fiúknak is kell a babázás, már nem olyan, mint régen amikor voltak lányos játékok és voltak fiúsak. Legalább megtanulja a törődést, gondozást és hogy egy babával hogy kell bánni.

(Annak idején én is játszottam a bátyám autójával, pedig az fiúknak való volt.) Mostmár minden játék unisex lett.

2010. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
mit jelent az hogy a fiamnak nincs babája érthető okokból?mi lehet az az ok?Nekünk van babánk,de nem játszik vele,de teljesen természetesnek tartottam amikor kapott egyet.de ha játszana vele,örülnék neki,a lányok is tologatják az autót,az élet része,szóval én engedném.
2010. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Őszintén? Mert nem jutott eszembe, hogy babát vegyek neki. 13 hónapos, fiú, és rengeteg más játéka van, nem hiányzott eddig a repertoárból a baba. De most, hogy mondod, délután rohanok, és okvetlenül veszek egyet neki.
2010. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

27 hós fiam mióta a mamánál megtalálta a garázsban az egykori babámat, el sem engedi. Cipeli magával mindenhova, át is kellett ám öltöztetnem :O)

A férjem teljesen rosszúl van tőle, de én örülök, mert 2 hónap múlva kishúga születik. Legalább nemcsak a vad játékok vannak, így remélem még kedvesebb lesz a kistesóval. Tényleg nem ettől lesz homo ..:O)

2010. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!