Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Mennyire engedit...

Fiús anyukák! Mennyire engeditek a fiatoknak a babázást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:48
1 2
 11/19 bénabéla11 válasza:
0%

vegyél hármat az a biztos...


mondjuk annál többet ne mert akkor már tényleg nagy lesz az esélye, hogy elferdül:D

2010. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Én odaadtam neki két régi babámat, de leginkább az érdekli, hogy hogyan pislog... 16 hónapos a kisfiam.


És akkor mi van, ha homoszexuális lesz? Az ő dolga, hogy kit választ. Én nem azért szültem, hogy unokákat gyártson nekem.

2010. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Amikor később Pókemberrel, Action Men-el, G.I. Joe-val fognak játszani, az is babázás. Csak azokat a pasik nem babának, hanem "akcióhősnek" hívják. :)
2010. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Fiús" és "lányos" játékok


A kicsik három éves korukig szívesen játszanak a másik nemnek megfelelő játékokkal, különösen akkor, ha ellenkező nemű testvérük van. Együtt főzőcskéznek, babáznak. Kislány is kaphat kisau- tót, ha ez minden vágya.


Olvassátok el:

[link]

2010. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy így legalább megtanulja a gondoskodást. Nagyon hasznos egy fiúnak is a baba.
2010. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy gyönyörű 27 hónapos kislányom, van vagy 3 babája, babakocsija, de nem érdekli. Van egy 13 hónapos kisfiam van pár autója, vonata, nagyon szeret velük játszani. De! Nem volt még egy éves sem a fiam, mikor már énekelte a babáknak, hogy "Tente baba...". A kislányom szabályosan veszekszik a testvérével, hogy most ő autózik. Akkor most ferde hajlamúak lesznek? Szerintem nem. Egyszerűen csak érdeklődök. Szerintem nem jelent ez semmit.
2010. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
elolvastam a cikkej és én is így látom!én kicsinek mindíg autókkal játszottam-csak késöbb érdekeltek a babák!kisfiam 17hónapos és mindíg megfésüli az én régi nagy babámat!mutatja a testrészeit(a sajájtát is)!ha eszünk a babát is megeteti!ennek ellenére szeret fűnyírózni,dömperezni,barkácsolni!tényleg azt kell nézni,hogy ő minek örül!ja-van,hogy felveszi a kistáskámat a vállára-ettől még nem lányos!ha meg ,más,az úgyis eldőlt már fogantatáskor!persze van,hogy pl.fiút lányként nevelnek,de ez ritka-és a babázás nagyon messze van ettől!
2010. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itthon nincs babánk, de a mamánál igen és szokott is néha játszani velük. Énekli a Sétálunk-sétálunk-ot és vezetgeti őket. Én nem látok ebben semmi rosszat. Plüssállatai viszont itthon is vannak. Szépen beülteti a nyuszit a dömperébe és tologatja.
2010. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott még nem engedni, de mivel iker babák, fiú-lány, így a fiú is babázik néha :D
2010. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!