Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy éves babám nagyon...

Van egy éves babám nagyon szeretem,de van hogy unom hogy ülök felette és játszunk/játszik. Úgy még nincs el a játékokkal csak rövid időre tudok vele játszani, inkabb ő fedez fel, vagy mesét olvasok neki,de fárasztó egésznap felügyelni.Más is van így?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Mit vártál???

Ha van dohány bébiszitterre,mehetsz plázázni is, meg körmöshöz...

ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

üdv az anyák körében....

Ez az időszak nem (csak) a mi igényeinkről szól...

ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is untam,de ez ilyen. Kicsit jobb lett amióta dolgozom és ő bölcsibe jár plusz elkezdett beszélni
ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szerintem sokan vannak így vele.
ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felugyelni tényleg unalmas egész nap. Mi lenne ha érdemben foglalkoznal vele? Raersz, miért nem sétálok, vásárolok, ülsz be kávézni vele, kirandultok, sorolják még 500 kikozdulasi lehetőséget?
ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

5# pont azt fogalmaztad meg amit én is írni akartam!

Miért felügyeled a gyereket? Csinálj programokat, hordjad sétálni vagy közösségbe. Akár játszótérre hintázni. Nem kell egész nap otthon üllni és felügyelni.

ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem felügyelem, nem kuporgok felette. Csinálom a dolgom, addig elmatat.

Ha főzök, akkor a konyhában van. Kap spatulát, habverőt, tálkát aztán elvan. Közben beszélek hozzá, magyarázom, hogy mit készítek és hogy.


Ma pl amíg vasaltam addig ő a radiátorra pakolta a mágneses bizbaszait, meg rámolt a játékos sarkában.


De rengeteget kirándulok, kirándulunk vele. Van, hogy random felülünk a vonatra, buszra és elmegyünk ahová visz.


Persze van, hogy hív, üljek le vele duplózni, akkor nyilván odaülök.


De vannak fix közös játszós időszakok a napban, amikor csak vele vagyok. Ilyenek az ébredés utáni dögönyőzős percek. A reggeli utáni olvasás, építőzés, kirakózás, képeskönyvek nézegetése és ezermilliószor elismételgetése a képeknek :D


Meg a délutáni játékidő amibe már az apukája is becsatlakozik.


Ezek olyan 30-40 percek, utána csinálhatom a dolgom. 1-2 órát elvan mellettem/nélkülem/körülőttem.

ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

“ Ezek olyan 30-40 percek, utána csinálhatom a dolgom. 1-2 órát elvan mellettem/nélkülem/körülőttem.”


Na ez se normális… egy ilyen gyerek nem kapcsolódik. Vagy azért mert nincs igénye, vagy azért mert megtanulta, hogy nem kell mert érdemben ritkán kap visszacsatolást. Több ilyen gyereket ismerek. Látszólag önállóak közben érzelmileg instabilak. Mi több, én is ilyen voltam.

ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"fárasztó egésznap felügyelni"

Az egész nap felügyelést nem lehet megúszni, hiszen ki más felügyelné egész nap, amíg kell neki az egész napos felügyelet, ha nem a szülei?...

De tényleg menjetek ide-oda, hogy ne legyen olyan uncsi neked se.

ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!