Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnal 1es etetéskor adhatok...

Hajnal 1es etetéskor adhatok tejpépet? Azzal kibírná reggelig?

Figyelt kérdés

Nem lenne neki nagyon nehéz éjszakára?Nem fájna a hasa?

Azért kellene trükköznöm,mert a 4 órás etetést szeretném elhagyni valahogy.


2010. okt. 27. 21:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Egy napja

1kor 120 táp

4kor 120 táp

7kor 120-140tej

10kor 1alma,vagy 1barack zabpehellyel

13kor 180-220 főzelék

16kor 120 táp

19kor 80 tejpép

20kor 120-140tej

2010. okt. 28. 07:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Huu hát tényleg keveset eszik, az lehet akkor a baj, azért kel még éjszaka is. Az én kisfiam pont ma töltötte a 7 hónapot, és ő is hasonló módon eszik, mint amit te leírtál, de alkalmanként betol 200ml tápszert, és az éjszakát 2,5 hónapos kora óta átalussza. Jó az amit most csinálsz, próbáld csökkenteni az éjszakai adagot, és növelni a nappalit. Ha normálisan belakik napközben, akkor éjszaka nem kell ennie.
2010. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 hónaposan evett 120-at, most 4 hónaposan 160-180-at eszik átlag. Megtömni nem tudod, ha ennnyi esik jól, valószínűleg a kis adagok miatt energetikailag igényli az éjjeli evéseket. Régebben drasztikusan csak teát adtak éjszaka, de én nem bírnám ki a pár éjjeles üvöltözést - Suttogóban írnak ilyeneket - mert ez kínzás szerintem.
2010. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Próbálj meg többet adni neki. Neki már nem 3 óránként kéne ennie.

Simán ellenne 4 órát is kaja nélkül, ha emelnéd az adagját.

Az enyém ennyi idősen már 200 miliket megivott, és ő se volt sokkal nagyobb súlyú.

2010. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Namost,lehet,hogy a kommentjeimből nem tűnik ki de AZON VAGYOK!!!!!Csak nem tudom mit tehetnék,mert meg azért csak nem tömhetem,viszont magától nem eszik többet.
2010. okt. 28. 16:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy a "10"órai után elmész vele egy nagyot sétálni. Ebédet pedig később kapjon, 1 órával, mint szokott, és ez legyen már egy emeltebb adag. Utána pedig ne 3 óra teljen el, hanem 4 és akkor egyen. Nagyobb adag után tuti kibírja 4 órán át, és így szépen kitolod az etetéseket.

Hiába adsz neki nagyobb adagot, ha az időt nem tolod ki. Azért nem eszik többet, mert kevés idő telik el két etetés között, és nem éhezik meg annyira.

2010. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akkor 18-kor lenne az uzsi és 22-kor a vacsi,csakhogy ő max,és ez tényleg a max 21-kor már alszik,de inkább a fél9 a jell.De a tegnapi éjszakai második evésnél kevesebb kaja,talán megtette a hatást,mert többet reggelizett,igaz az ebéd nem volt több,de uzsira is többet evett,mint szokott,és később is,és most a vacsora is fürdés után volt,pedig eddig tombolt már előtte a kajáért.Kíváncsian és reményekkel teli várom az éjszakát!

Köszi a tanácsokat! :)

2010. okt. 28. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!