Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj az esti altatás...

Mi lehet a baj az esti altatással?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja altatom én apuka, a majdnem 8 hónapos lányunk este (ha szabadnapos vagyok akkor nappal is altatom).

Kb 1 hónapja kezdődött nála hogy este folyamatosan sír ahogy el viszem altatni a kiságyába, folyamatosan mindig ugyanaz, leteszem a sötét szobában az ágyba és sír. Ha fel kapcsolom a lámpát csend van, de úgy nem lehet elaltatni. 3 vagy 3,5 órát is ébren van előtte, de ugyanez van akkor is ha 2,5 órát van ébren előtte. Napközben általában nincs gond az altatással csak este.

Már nagyon el vagyok keseredve azt hittem ha megszokja hogy az apja altatja mindig este akkor nem lesz ilyen gond majd. Próbáltam kitartó lenni de a baj hogy nálam nem nyugszik meg ahogy lekapcsolom ismét a lámpát kezdődik is az ordítás. Ha jön az anyja mellé fekszik és nyugalom van, nem alszik nála sem azonnal, illetve 10 perc után ha ki megy utána már velem sem sír. Nem értjük. Ez lenne a szeparációs szorongás, de ha az akkor már 1 hónapja tart...


Aki tapasztalt ilyet, kérem segítségét.

Próbáltunk mindent melegebb hidegebb öltözet, éjszakai fény, semmi nem érdekli csak ordít velem.

Köszönöm az építő jellegű válaszokat.



máj. 24. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletes mintaja a szeparacios szorongasnak.
máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És tarthat ilyen sokáig is? Hát bíztunk benne ha az is, akkor 2 hét mondjuk. De már igazából simán megvan 4 hete hogy így szenvedek vele.
máj. 24. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami segithet, ha egy gyenge lámpát bekapcsolva hagysz és ott maradsz vele a szobában.
máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sokaig?? A 16 honaposom 8 honapos kora ota szepazik. 😅
máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, de cukik vagytok.😄 Az ikreimnél 13 hónaposan kezdődött az éjszakai virrasztás és 20-22 hónapos korukra rendeződött nagyjából. Hidd el, volt alkalmunk MINDENT kipróbálni, hogy aludjanak, de csak az idő oldotta meg, semmi más.


Semmi baj nincs az altatással, amit csináltok! Szeparációs szorongás, idegrendszeri érés, mozgásfejlődés, fogzás... Ettől nyugtalanok mindössze... 😅

máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 eves korig hullamokban jon a szepa. Meg kell szokni, ez van…:D

Amugy ne sirassatok akkor este, altassa anyuka, ha most epp ezt igenyli.Vagy legyen bent o is.

Nalunk is mindig valtozik, hogy kivel hajlando elaludni az 1 evesunk, hat akkor igazodunk hozza.

máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk piros fény van a szobában, nem volt soha villany felkapcsolva hogy kiégesse a szemünket, ezt a piros égőt használjuk születése óta amikor elalszik kikapcsolom
máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!