Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 39evesen szultem es lelkiismer...

39evesen szultem es lelkiismeret furdalasom van hogy oreg leszekes nem fogom latni a gyerekemet csak kb (jo esetben) 40 eves koraig, vam meg valaki aki igy gondolkozik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 23 éves vagyok van egy 2 éves kislányom és egy 2 éves húgom:-)Anyukám 42 évesen szülte.
2010. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rágódj ezen, inkább próbálj minél jobb, bensőségesebb kapcsolatot kialakítani a kicsivel. Nem az együtt töltött idő mennyisége, hanem a minősége a meghatározó!:)
2010. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon sincs garantálva az életed hossza...Felejtsd el a negatív gondolatokat és ÉLD,ÉLVEZD az életed!
2010. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek, mint Te bár én 35 évesen szültem. És még szeretnék neki tesót is épp azért, hogy ne legyen egyedül, ha mi már nem leszünk neki. Nekem nagyon sűrűn eszembe jut, hogy hamarabb kellett volna, de így talán nagyobb a türelmem hozzá.
2010. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szia! 38 evesen szultem a 2. babankat, nekem ez nem jutott az eszembe. Orulok, hogy lett tesoja a lanyomnak. Biztos valamivel elobb szultem volna, ha elobb talalok ra a paromra. Szerintem orulj a gyermekednek, amugy soha nem lehet tudni ki meddig el...
2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is masodik gyerek,masodik hazassagbol,van meg egy 12 evesem is.:)
2010. okt. 29. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia.Ez nekem is sokszor eszembe jut,eleg nyomaszto erzes.Nekem is az elso hazasagombol van egy 10 eves fiam es a masodik hazasogombol egy 2 eves kislanyom akit 35 evesen szultem.Ettol fuggetlenul terveztunk meg egy babat,akit 39 evesen szeretnek majd a vilagra hozni.:-)))Probalj meg te sem erre gondolni,hanem elvezni minden pillanatot amit egyutt tolthetsz a gyerkocokkel!Legyen szep napod!
2010. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én második gyermek vagyok.Édesanyám 38 évesen szült.Testvérem és köztem 13 év van.Most szüleim 70 körül vannak.Volt már, hogy elszomorodtam, hogy idősebbek.De hidd el, hogy így sokkal türelmesebbek, mindenhez érettebben álltak.A családi kapcsolatunk tökéletes.Mindig számíthattam rájuk, mindig mindent meg tudtam beszélni velük és nagyon-nagyon szeretem őket.
2010. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 3 gyermekem van,és most 38 évesen született meg a kislányom a két nagy fiú után:)

Én nagyon boldog vagyok,mert úgy érzem újra lett értelme az életemnek és teljesen megfiatalított a kisbabám!!A fiúk is imádják a hugicát,pedig a nagyobbik 19 évvel öregebb mint ő.Szerintem ne gondolkozz ezen.hiszen azért adta nekünk a jó isten a kisbabákat,mert célja van vele:)

Nagyon boldog perceket kívánok nektek!!!

2010. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret-furdalásod! Nem tudhatjuk szerencsére, meddig élünk, az is meghalhat korán, aki huszonévesen szült. Rengeteg a baleset, betegség sajnos... Élvezd a gyerekeddel töltött időt:) Sok boldogságot!!!
2010. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!