Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák, a baba nemi...

Kisfiús anyukák, a baba nemi szervét hogyan ápoljátok?

Figyelt kérdés
A doktornő ma felhúzta teljesen, és nekem is napi 4x kell megtennem, majd kamillázni és Neugranormonnal bekenni. Minden pisilésnél nagyon sír, hogyan segíthetnék rajta.
2009. jan. 6. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak kb. 6 hónaposan húzta fel a gyerekorvosunk,de csak addig, hogy pont látszott a makkja. 2 napig piros volt a kukija,de naponta többször áttöröltem,bekentem és azóta sincs semmi baja.Minden este fürdetésnél a vízben felhúzom neki,mert a melegvíz ellazítja,utána pelusozás előtt ellenőrzöm, hogy tiszta-e és ezzel el van intézve.Az én fiamnak tuti nem kell felvágni a kukiját,ami természetesen még fájdalmasabb,mint ha ilyen korán, fokozatosan segít az anyuka.Kitartás.Tisztogasd rendszeresen és,ha kell langyos vízben mosogasd naponta többször,amíg el nem múlik a gyulladás.
2009. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az éjszaka nagyon kemény volt, alig mert pisilni. Ha ez sikerült, akkor meg nagyon sírt. De ma már jobban van. Én is azzal vigasztalom magam, hogy nagyként már jobban emlékezne arra, hogy mi is történt vele.

2009. jan. 7. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!