Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszaszoktál a cigire a...

Visszaszoktál a cigire a szoptatás befejeztével?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen,már dohányzom,mióta nem szoptatok,de kizárólag csak akkor ha nincs ott a babám:-)
2010. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, 4 hónapos koráig tudtam szoptatni és 6 hónapos volt mikor visszaszoktam. Én sem dohányzom, csak mikor alszik, vagy nincs velem.
2010. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen és most nem is bánom; 5 hónapos koráig tudtam szoptatni a lányom, de nem szoktam rá utána; nemrég azonban elvetéltem és az úgy betett, hogy visszaszoktam; már csak éjjel szívom dögivel (sokminden is összejött, plusz éjszaka írom a szakdolgozatot) és kint az udvaron szóval a lányunk nem kap belőle passzívan:)
2010. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen,3hónapos koráig szoptattam öt,és utána visszaszoktam a cigire,de én is kizárólag csak akkor gyujtok rá,ha nincs ott a babám,és csak a teraszon,pl. utcán sem gyujtok rá,ugy,h egyik kezemmel tolom a babakocsit a másikkal meg cigizek,igy szinte csak a teraszon dohányzom,h a babém ne kapjon belöle semmit!
2010. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát én kilógok a sorból, 5 hónapig szopott, mikor fèl éves lett, a párom is leszokott, igy nem volt nehéz többet nem ràgyujtani. Mostmár két éves és nem cigizünk.
2010. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos igen. 2 hónapos koráig tudtam szoptatni, és 4 hónapos kora körül szoktam vissza. De nem szívok már annyit mint korábban, persze ez annak is köszönhető, hogy a baba miatt azért nem tehetem meg, hogy csak úgy rágyújtok ha kedvem tartja. Mindig kimegyek az udvarra vagy a teraszra. Ha sétálunk, akkor nem, csak akkor ha nincs velem.
2010. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok az utolsónak!:) Sajna én is visszaszoktam, 7 hónapig szopizott, most 11 hónapos. Kizárólag a teraszon gyújtok rá, amikor ő nincs ott. Utcán én sem tologatom cigivel a kezemben...
2010. nov. 1. 16:50
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
igen.
2010. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttinek megy a gratula!:)
2010. nov. 1. 16:51
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem! Szerencsére és nem is szeretnék...
2010. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!