Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák akik együtt...

Azok az anyukák akik együtt alszanak a babájukkal nem félnek, hogy ráfekszenek?

Figyelt kérdés
Néha néha én is magam mellé veszem, de nemrég olvastam egy esetet, ahol a szülők ráfeküdtek a két hetes babájukra, és megfulladt a pici. Ti nem féltek ettől?
2009. jan. 7. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En jappanban elek.szuletesetol kezdve egyutt alszok a picivel.itteni nevelonok mind azt tanacsoltak,hogy legjobb ha erzi a baba az anyukajat,legjobb ugy aludni,hogy arc az arcnal.es nem kell felni,hogy rafekszel mert az anyai oszton nem engedi.persze kivetel ha alkoholt vagy mas dolgot fogyasz az anya.es nincs annal gyonyorubb erzes minthogy a babat magam mellett erzem.idosebb korara magabiztossab lessz,lelkileg erosebb.nagyon fontos,hogy elso honapokban a baba sokat legyen hordozzva,egyszoval sokat legyen szeretve.szerintem minden anya ezt igy erzi,csak most ugy latom nagyon modern,hogy jaj ne hordozd annyit mert elkenyeszteted.baromsag az egesz.ne halgassatok rajuk.meg annyit,hogy soha nem fogom megerteni(megis haragudhatnak ram)azokat az anyakat,akik elso naptol kezdve nem egy szobaban alszanak.pedig mennyire egyszerubb,ha melledted alszik a baba.ha sir nem kell fewlalnod stb.mindjart melledted van.sokkalta jobban kialszommagam,mintha egy masik szobabanlenne.es nefelj,hogy rafordulsz,anyai oszton nem engedi.
2009. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!