Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is korábban ébred...

Más babája is korábban ébred az óraátállítás miatt?

Figyelt kérdés
A fiam mindig is korán kelő volt, 5- 5.30 között ébredt, most viszont már negyed 5 körül! Pedig rögtön az első naptól az új idő szerint csináltuk a napirendet, evések, napközbeni alvások, esti lefekvés, semmivel sem volt gond, de a reggeli ébredést nem tudom befolyásolni. És tiszta álmos, hiszen 1 órával kevesebbet alszik, de nem tud már visszaaludni. Mikor fog átállni vajon? Legalábbis merem remélni, hogy előbb-utóbb át fog!
2010. nov. 3. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kislányom 8 és fél hónapos. óraállítás előtt 7 fél 8 körül kelt. Az óraállítás után 2 napig 6-kor keltünk, ma már sikerült fél 7-ig aludnia. Az a baj, hogy a tízórai után szokott aludni egy nagyobbat, de msot a korábban kelés miatt rendre bealszik 10 előtt, egy fél órára, tazórai után meg azt hiszi kialudta magát, és nem alszik el. Délután már nincs gond.

Nem mondom el mit csinálnék azzal aki kitalálta az óraállítást...

2010. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Látom, nem csak mi szenvedünk ezzel, de azért vannak szerencsések is:)

Sose értettem mi a jó ebben az óraállításban, szerintem csak hátrányai vannak...

2010. nov. 3. 12:09
 13/13 anonim ***** válasza:
nekünk ma reggel kelt a fiam a megszokott 07.30-kor.remélem ez így is marad
2010. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!